خانه / حوله پالتویی / تولید حوله پالتویی سایز ۱۴۵

تولید حوله پالتویی سایز ۱۴۵

تولید حوله پالتویی سایز ۱۴۵ به صورت سفارشی انجام می گیرد زیرا این نوع از حوله ها خارج از سایز بندی استاندارد حوله های تن پوش می باشد. خرید حوله های تن پوش در تمامی سایز ها و حتی سایز های غیر استاندارد در این سایت اینترنتی امکان پذیر می باشد.

تولید حوله پالتویی سایز ۱۴۵

همانطور که می دانید حوله های پالتویی در سایز های و انواع بی شماری موجود می باشند که هر یک وابسته به نوع و ابعادی که دارند مناسب افراد مختلفی می باشد. این نوع از حوله ها در سایز های استاندارد تولید می گردند تا تمام افراد بتوانند از این محصول استفاده نمایند اما گاهی برخی از افراد اندام درشتی دارند و این سایز ها را شامل نمی شوند مجموعه ما حوله های تن پوش را وابسته به سایز بدنی فرد در ابعاد بزرگ تر به صورت سفارشی تولید می نماید.

حوله پالتویی سایز 145

تولید حوله پالتویی سایز ۱۴۵ توسط مجموعه زرین ساپ انجام می گیرد. این مجموعه با در نظر گرفتن جلب رضایت مشتری و همچنین کیفیت بالای محصولات و قیمت ارزان آن ها تمامی محصولات خود را تولید می نماید.

حوله پالتویی سایز 145 حوله پالتویی سایز 145

خرید عمده حوله پالتویی سایز ۱۴۵

حوله هایی که به صورت سفارشی توسط مجموعه زرین ساپ تولید می گردند به صورت عمده ثبت سفارش می گردند. این نوع از حوله ها به دلیل اینکه به صورت عمده به فروش می رسند از قیمت نسبتا پایینی برخوردار هستند.

کیفیت بالای محصولات ما را در هیچ جا نخواهید یافت. کافیست یکبار امتحان کنید تا مشتری ثابت و همیشگی مجموعه ما شوید.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید حوله تن پوش ارزان

قیمت حوله پالتویی در کمترین سطح ممکن

قیمت حوله پالتویی در کمترین سطح ممکن برای خرید اقشار مختلف جامعه و تامین بخش …

پاسخی بگذارید