خانه / حوله ابعادی / مرکز خرید حوله ابعادی به صورت عمده

مرکز خرید حوله ابعادی به صورت عمده

گروه تولیدی حوله زرین ساپ توانایی این امر را دارد تا به عنوان مرکز خرید حوله ابعادی با ویژگی ها و طرح های ظاهری مشتری پسند و با کیفیتی هرچه تمام تر محصولات خود را روانه بازار جهانی نماید.

خرید حوله ابعادی زرین ساپ

 خرید حوله ابعادی زرین ساپ

حوله های ابعادی حوله هایی هستند که به صورت مربع و مستطیل تولید میشوند.این حوله ها در سایز های مختلف و رنگ های متنوعی تولید میشوند و معمولا سایز آنها از۲۰ سانتی متر شروع میشود.در دوخت این حوله ها فقط کناره دوزی اطراف انجام میشود و الگوی برشی خاصی ندارند.معمولا در یک عرض این حوله ها یا هر دو عرض آنها از بافت بردر استفاده میشود که موجب زیبایی و جذابیت این حوله ها است.شما میتوانید مناسب با سلیقه خودتان سایز و رنگ دلخواهتان را درشرکت تولیدی زرین ساپ سفارش دهید که با کیفیت ترین حوله ها را تولید می کنند.

 

مرکز خرید حوله ابعادی به صورت عمده

مرکز خرید حوله ابعادی به صورت عمده

امروزه خرید آنلاین جز راحت ترین روش ها برای خرید به صورت عمده است. حوله ها با توجه به سایز متفاوتی که دارند دارای قیمت متفاوتی هستند که قیمت این حوله ها در سایت قرار داده شده است که خریداران میتوانند با توجه به قیمت و انتخاب نوع مورد نظر حوله ابعادی در سایت نسبت به  خرید آسان و مطمئن اقدام نمایند و خرید اینترنتی خود را به سرانجام برسانند.

 

خرید بهترین مارک حوله ابعادی

خرید بهترین مارک حوله ابعادی

حوله ابعادی به دلیل استفاده زیادی که به صورت روزمره میشود اهمیت زیادی دارد که باید با کیفیت بالا و بدون پرزدهی باشد که بتوان از آنها استفاده مفیدی کرد شرکت تولیدی زرین ساپ با مواد اولیه با کیفیت حوله های ابعادی مطلوبی را تولید می کند که قدرت جذب بالایی دارند. میتوان با تماس با مدیریت فروش این مجموعه  و انتخاب طرح و شکل دلخواهتان به خرید مطمئن حوله اقدام نمایید که یک خرید آنلاین به یاد ماندنی را تجربه میکنید.

حوله ابعادی تبلیغاتی به صورت عمده در زرین ساپ

حوله ابعادی تبلیغاتی به صورت عمده در زرین ساپ

حوله های ابعادی انتخاب بسیار مناسبی برای انجام تبلیغات میباشد. چون علاوه بر نو مبتکرانه بودن  تبلیغات بر روی حوله این حوله ها دارای قیمت مناسب هستند و بیشتر مدل دستی حوله ها مورد استفاده روزانه قرار میگیرند برای تبلیغ بسیار مناسب هستند که آرم یا لوگو روی حوله چاپ یا دوخته میشود.

 

 

مرکز تولید حوله ابعادی به صورت عمده

مرکز تولید حوله ابعادی به صورت عمده

استقبال از خرید حوله ابعادی توسط تجار و بازرگانان فعال در امور تجارت جهانی موجب شده است که محصولات حوله ای این مجموعه از میزان فروش خوبی برخوردار باشند و محصولات حوله ای  این مجموعه به تولید انبوه برسد. شرکت تولیدی زرین ساپ که همیشه سعی در جلب رضایت مشتری دارد به تولید عمده حوله های ابعادی با تنوع رنگ و اندازه با کیفیت مطلوب پرداخته است. خرید حوله ابعادی به صورت عمده که با قیمت استثنایی برای خریداران بسیار مقرون به صرفه می باشد.

 

صادرات حوله های ابعادی

صادرات حوله های ابعادی 

تولید کننده زرین ساپ که جز باکیفیت ترین تولید کنندگان حوله است و این کیفیت و تنوع در رنگ و اندازه سبب میشود که کشور های زیادی خواهان خرید  آنها باشند.  صادرات کالا تجارت لازمه هر کشور می باشد که سبب پیشرفت کشور میشود.که شرکت زرین ساپ محصولات را بر اساس سفارش کشور ها آماده کرده و صادر می نماید.

 

قیمت خرید حوله ابعادی زرین ساپ

قیمت خرید حوله ابعادی زرین ساپ

حوله ابعادی که نوع دستی و استخری آن بیشتر مورد استفاده عموم مردم است باید کیفیت مطلوبی داشته باشد شرکت زرین ساپ نهایت تلاش خود را برای جلب رضایت مشتری هم از لحاظ قیمت و هم مطلوبیت محصول را دارد . پس بر این اساس می توان این گونه نتیجه گیری نمود که قیمت خرید حوله ابعادی بر اساس کیفیت تضمین شده محصولات تولیدی این مجموعه تعیین می شود.

 

انواع حوله ابعادی

انواع حوله ابعادی

یکی از انواع حوله های ابعادی که بیشتر مورد استفاده قرار میگیرد  نوع حوله دستی می باشد که اندازه کوچک تری دارند. بیشتر برای خشک کردن دست و صورت و استفاده روزانه انجام میشود.نمونه ی بعدی این حوله ها حوله های استخری هستند که معمولا به اسم حوله هتلی و حوله مسافرتی بکاربرده میشود. حوله حمام نیز نوعی حوله ابعادی است که در مقایسه با دیگر مدل ها ابعاد بزرگ تری دارند.حوله های احرام: که معمولا در سایز های مختلف برای کودکان و بزرگسالان تولید میشود.حوله های احرام به رنگ سفید هستند.که نوع دوشی حوله های احرام برای حجاج بسیار مورد استقبال قرار گرفته است.

 

توضیح مواردی در رابطه با حوله های ابعادی

توضیح مواردی در رابطه با حوله های ابعادی

حوله هایی که خریداری میشوند بهتر است به رنگ روشن تهیه شوند تا در صورت کثیف شدن و تجمع باکتری نسبت به شستشوی حوله اقدام نمایید که از لحاظ بهداشتی این موضوع حائز اهمیت است.بعد از خرید حوله و قبل از استفاده بهتر است حوله را با آب گرم شستشو دهیم و از مواد نرم کننده برای شستشو حوله استفاده نکنیم چون سبب نرم شدن بافت های حوله میشود و خشک کردن حوله هم نکته مهمی است حوله را نباید در حمام یا اتاق تاریک گذاشت تا خشک شود بلکه باید  در معرض آفتاب حوله  را خشک کنیم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

پاسخی بگذارید