خانه / حوله تبلیغاتی / مرکز خريد حوله تبليغاتي با کیفیت و ارزان

مرکز خريد حوله تبليغاتي با کیفیت و ارزان

قیمت خريد حوله تبليغاتي معمولا با توجه به نحوه سفارش متقاضی محترم و ابعاد و اندازه حوله های انتخابی تعیین می شود و بستگی به تراکم بافت و ضخامت و وزن حوله انتخابی دارد.

 

حوله تبليغاتي ارزان

حوله های تبلیغاتی گروه تولیدی زرین ساپ نسبت به سایر مراکز تولیدی دارای حدود قیمت مناسبی هستند و انواع توان های مالی خریداران را پشتیبانی می نمایند که بسته به نوع کیفیت و ویژگی آنها و نوع نخ به کار رفته شده که اکثرا صد در صد پنبه می باشد و میزان تراکم در بافت و نحوه انسجام بافت های حوله دارای رنج های مناسبی هستند .ولی این گروه تولیدی همواره تلاش خود را بر این امر متمرکز نموده است تا با ارائه قیمتهای مناسب تر میزان سفارشات خود را بالا برده و تولیدات خود را به مرحله انبوه برساند.

 

مرکز خريد حوله تبليغاتي با کیفیت و ارزان

مرکز خريد حوله تبليغاتي با کیفیت و ارزان

کارخانه حوله تبلیغاتی زرین ساپ با پذیرش سفارشات چاپ و گلدوزی برند و یا آرم شرکت و یا سازمان و نهاد و یا هر ارگان خصوصی و دولتی بر روی حوله انتخابی شما متقاضی محترم این قابلیت را دارد تا سفارشات مشتریان را به مرحله تولید رسانده و یک محصولی درجه یک را تقدیم حضور سفارش دهنده گرامی نماید.


توليد کننده حوله هتلی تبليغاتي

تولید کننده حوله تبلیغاتی زرین ساپ با تولید حوله های هتلی تبلیغاتی و با چاپ نام هتل بر روی محصولات حوله ای هتل از جمله انواع حوله های هتلی و دمپایی های هتلی و … این توانمندی را دارا می باشند که اثرگذاری مثبتی بر روی رتبه هتل داشته باشد و نام و برند و کیفیت و نحوه ارائه خدمات بهداشتی هتلی را توسط کادر خدماتی هتل ها  را در افکار مسافران هتل ها ماندگار سازد. بر این اساس تولید کننده حوله های هتلی تبلیغاتی با ارائه خدمات تبلیغاتی در حوزه چاپ و گلدوزی روی حوله در تلاش است تا محصولات درجه یک و با سطح کیفی بسیار بالا را حضور هتل داران ارائه نماید.

خريد حوله فشرده تبليغاتي

خريد حوله فشرده تبليغاتي

همانطور که از نام این نوع حوله های تبلیغاتی پیداست این نوع حوله ها در بسته بندی های فشرده و می توان گفت جادویی به بازار عرضه شده اند که دارای تراکم بافت بسیار بالا و ضخامت بالایی هم می باشند و لازم به توضیح می باشد که این نوع از حوله ها را می توان در مسافرت ها به دلیل کم حجم بودنشان با خود به همراه برد.می توان اینگونه نتیجه گیری نمود که قیمت خريد حوله تبليغاتي در نوع فشرده به دلیل ضخامت کم آن و تراکم بافت آن به مراتب ارزان تر از حوله های دیگر می باشد

 


مرکز فروش حوله تبليغاتي در تبريز

مرکز فروش حوله تبليغاتي در تبريز

گروه تولیدی زرین ساپ با تعیین قيمت خريد حوله تبليغاتي در سطح متعادل به عنوان مرکز فروش حوله های تبلیغاتی در دنیا توانسته است با قبول سفارشات انواع حوله ها در ابعاد مختلف و در سطوح کیفیت متفاوت نسبت به نوع نخ بکار رفته شده ، نامی ماندگار در رسته تولید کنندگان برتر حوله های تبلیغاتی در سطح کشور و حتی دنیا به ثبت رساند و نام و برند اشخاص و مراکز حقیقی و حقوقی را در خاطر مخاطبین ماندگار سازد.

انواع حوله های تبلیغاتی

انواع حوله های تبلیغاتی

شما مشتریان گرامی در هنگام خريد حوله تبليغاتي می بایست به این موارد توجه داشته باشید که قیمت خرید این نوع از حوله ها در رنج های متفاوتی رده بندی شده است که به شرح زیر می باشد:

از جمله حوله های تبلیغاتی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • حوله تبلیغاتی چاپی
  • حوله تبلیغاتی گلدوزی
  • حوله هتلی تبلیغاتی
  • حوله دستی تبلیغاتی
  • حوله حمامی تبلیغاتی
  • حوله استخری تبلیغاتی
  • حوله تن پوش تبلیغاتی

این نوع از حوله ها وابسته به رنگشان قیمت های متغیر را شامل می شوند.


گلدوزي لوگو روي حوله

گلدوزي لوگو روي حوله

در روش گلدوزی لوگو روی حوله ، برند شما روی حوله چاپ سیلک می شود و به صورت گلدوزی انجام می شود. در این روش می بایست حوله باید سفید باشد. بنابراین اگر میخواهید تنوع رنگ در حوله ها داشته باشید


چاپ لوگو روي حوله

چاپ لوگو روي حوله

برای اینکه لوگو روی حوله نشانده یا به اصطلاح چاپ شود، چند روش وجود دارد. در یکی از روش ها لوگوی شما روی خاب حوله چاپ می شود که به اصطلاح “بافت روی حوله” می گویند. در روش دیگر برند شما در بردر که قسمتی از انتهای حوله است که به صورت پارچه ای بافته شده است(Border)، چاپ می شود که به اصطلاح “بافت روی بردر” گفته می شود.

گر.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

حوله تبلیغاتی جدید

حوله تبلیغاتی ارزان

برای سفارش و خرید حوله تبلیغاتی ارزان قیمت می توانید مجموعه زرین ساپ را انتخاب …

پاسخی بگذارید