خانه / حوله گلبافت / عرضه اینترنتی حوله نوزاد گلبافت ایران

عرضه اینترنتی حوله نوزاد گلبافت ایران

در ایران چه برندهایی در زمینه تولید انواع حوله فعالیت می کنند؟ حوله نوزاد گلبافت دارای چه خصوصیاتی است؟ و در کدام فروشگاه اینترنتی به صورت عمده عرضه می شود؟
حوله در ایران توسط برندهای معتبری مانند گلبافت، برق لامع، ماندگار، پود ایران، ایران حوله تبریز، آذرریس و بسیاری از برندهای دیگر با کیفیت بالایی تولید می شود. این واحدهای تولیدی انواع حوله های حمامی، نوزاد، پالتویی، استخری، دستی و سرویس عروس و داماد را با طرح های روز دنیا به بازار عرضه می کنند.
حوله نوزاد گلبافت یکی از حوله های لطیف و دارای قدرت بالای جذب آب می باشد. به خاطر حساس بودن پوست نوزادان، این حوله ها با استفاده از مواد اولیه مرغوب تهیه می شوند. و دارای هیچگونه عوارضی نمی باشند. با توجه به اینکه حوله مرطوب محل رشد انواع میکروب ها به شمار می رود. فقط بعد از هر بار استفاده از آن باید در معرض هوا قرار گرفته شود. تا از رشد میکروب ها جلوگیری شود. این حوله ها دارای طرح و رنگ های زیبایی هستند. و می توان گفت رقیب اصلی محصولات خارجی می باشند.
در این فروشگاه اینترنتی حوله نوزاد گلبافت در انواع طرح و رنگ های متنوع به صورت عمده عرضه می شود. در صورت تمایل به خرید آن می توانید از طریق راه های ارتباطی سایت اقدام کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروشگاه حوله تن پوش

تولید حوله تن پوش گلبافت در رنگ مختلف

تولید حوله تن پوش گلبافت با کیفیت عالی و قیمت متناسب انجام می گیرد. قیمت …

پاسخی بگذارید