خانه / حوله حمامی / صادرات حوله حمامی از مرکز زرین ساپ

صادرات حوله حمامی از مرکز زرین ساپ

تولید حوله حمامی با توجه به ویژگی های مثبت و کیفیت بافت و نام و آوازه ی نیک گروه تولیدی زرین ساپ هیچ گاه متوقف نمی شود . این امید و آرزو را داریم تا با رعایت حقوق مصرف کنندگان و در نظر گرفتن تقاضای بازار جهانی بتوانیم خدماتی درخور شآن خریداران عمده و تجار و بازرگانان فعال در این عرصه را ارائه دهیم.

 

تولید حوله حمامی

تولید حوله حمامی

در بافت و تار و پود حوله پرزهایی نرم به چشم می‌خورد که در مقایسه با حوله‌های طرح مخمل، سرعت و قدرت بیشتری در جذب آب و رطوبت دارد. بافت حوله از الیاف طبیعی و ضد حساسیت پنبه تشکیل شده است. پنبه علاوه بر لطافت و طول عمر بالا، در برابر شست‌و‌شوی مداوم نیز مقاومت بسیار خوبی دارد. این حوله‌ی نرم برخلاف محصولات مشابه در بازار، رنگ و پرز نمی‌دهد و در صورت شست‌و‌شوی صحیح، نخ‌ها از بافت اصلی آن جدا نمی‌شوند.

صادرات حوله حمامی از مرکز زرین ساپ

صادرات حوله حمامی از مرکز زرین ساپ

تولید حوله حمامی زرین ساپ در حجم انبوه سبب گسترش صادرات و توسعه تجارت جهانی امر فروش حوله شده است. همگی پس از گذراندن پروسه و فرآیند تولید و تست کیفیت آنها که همگی در تولید و نهایتاً در صادر نمودن و ارسال آن به کشورهای خارجی اعم از عراق، نیجریه،افغانستان، کانادا و جمهوری آذربایجان و … نقش تاثیرگذاری از خود نشان می دهند؛ قابلیت این را دارند که به طور مستقیم و از درب کارخانه به مقصد از طریق روشهای ارسال و صادر کردن بار به صورت هوایی و زمینی ، روانه مرکز سفارش دهنده شوند

فروش حوله حمامی

صادرات حوله حمامی

حوله های حمامی یا استخری اغلب مخصوص افرادی هستند که تمایلی به استفاده و پوشیدن حوله های بزرگ پالتویی و تن پوش ندارند و به علت جاگیرنبودن آنها و فضای کمی که اشغال می نمایند می توانند گزینه مناسبی برای حمل و جابجایی در ساک باشگاهی و ورزشی خود تلقی شوند. حوله های حمامی که گروه تولیدی زرین ساپ اقدام به تولید آنها می نماید اغلب به صورت دو رو آبگیر و مخملی بوده و قدرت فوق العاده بالایی در جذب آب و خشک کردن بدن پس از استخر و یا استحمام دارند.

بهترین حوله حمامی

 بهترین حوله حمامی

حوله های حمامی زرین ساپ به دلیل داشتن ویژگی های منحصر به فرد فراوان از جمله وزن مناسب و نخ پنبه بودن آن ها و دارا بودن تراکم بافت بالا و تارو پودی از جنس عالی و منسجم این مزیت را دارد تا با سایر حوله هایی که تولید کنندکان هم صنف خود اقدام به تولید آنها می نمایند به رقابت بپردازند و حتی در رده پیشتازان این عرصه به شمار آید.بر این اساس می توان تولید حوله حمامی در بهترین مارک را می توان در برنامه اجرایی دائمی این گروه تولیدی قرار داد.

ویژگی حوله حمامی

ویژگی حوله حمامی

رنگ‌های متنوع شاد و زیبای این حوله، جذابیت حوله حمامی را دوچندان کرده‌اند. این طرح ساده هم برای خانم‌ها و هم برای آقایان مناسب است و گزینه‌ای بهداشتی و کاربردی برای استفاده در محیط‌های عمومی مانند باشگاه‌های ورزشی، استخر و… به شمار می‌آید.

کاربرد حوله حمامی

کاربرد حوله حمامی

حوله های حمامی زرین ساپ بیشتر توسط افرادی که فرآیند پوشیدن و برتن کردن حوله تن پوش را امری دشوار و زمانبر می دانند مورد استفاده قرار میگیرند. اکثر این حوله ها دارای طرح های اسپورت و ورزشی بوده ولی در واقع استثنایی در طرح های سفارشی مشتری تولید شده و آماده فروش عمده و یا ارسال و صادر نمودن این محصول به کشورهای هم جوار می شوند.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت حوله استخری زرین ساپ

بهترین مارک حوله حمامی

زرین ساپ به عنوان بهترین مارک حوله حمامی انواع حوله ها را با کیفیت و …

پاسخی بگذارید