خانه / حوله پالتویی / خرید حوله پالتویی به قیمت کارخانه

خرید حوله پالتویی به قیمت کارخانه

خرید حوله پالتویی زرین ساپ در مرکز فروش و تولید حوله با نام تجاری زرین ساپ همیشه و در تمامی بازه های زمانی از رونق خوبی برخوردار می باشد.این مجموعه آمادگی خود را جهت عقد قرار داد فروش و تولید و ارسال و صادر نمودن محصولات حوله ای خود به خارج از کشور ، اعلام می دارد.

خرید حوله پالتویی

خرید حوله پالتویی

داخل حوله پرزهایی نرم به چشم می‌خورد که سرعت و قدرت خوبی در جذب آب و رطوبت دارد. بافت حوله از الیاف طبیعی و ضد حساسیت پنبه تشکیل شده است. پنبه علاوه بر لطافت و طول عمر بالا، در برابر شست‌و‌شوی مداوم نیز مقاومت بسیار خوبی دارد. این حوله‌ی نرم برخلاف محصولات مشابه در بازار، رنگ و پرز نمی‌دهد و در صورت شست‌و‌شوی صحیح، نخ‌ها از بافت اصلی آن جدا نمی‌شوند

خرید حوله پالتویی به قیمت کارخانه

فروش حوله پالتویی به قیمت کارخانه 

حوله های پالتویی که گروه تولیدی زرین ساپ اقدام به تولید آنها می نماید با داشتن ویژگی های منحصر به فرد فراوان که همگی در جهت خرید حوله پالتویی عمده و ارسال و صادرات به کشورهای خارجی نقش بسزایی را ایفا می نمایند قابل تولید انبوه بوده و در تیراژ های بالا به فروش می رسد. جنس حوله‌های شایسته از پنبه با کیفیت بوده و بدون شک هیچ حساسیت پوستی بعد از استفاده از این حوله به سراغ کودکان عزیز شما نخواهد آمد. دیگر از شر حوله‌هایی که به سختی به خود آب می‌گیرند خلاص شدید.

تولید حوله پالتویی

تولید حوله پالتویی

حوله های پالتویی که این کارخانه تولیدی اقدام به تولید آنها می نماید برای اشخاص  در اندازه و جثه های مختلف فروش عمده می رسد. خوشبختانه امروزه با توجه به پیشرفت و توسعه ی صنعت دوخت و دوز، تمامی کالاهای دوخته شده ای از جمله حوله های پالتویی دارای سایز و اندازه استاندارد هستند، حتی این موضوع در مورد حوله هایی که دوخت ندارند هم صدق می کند.

قیمت حوله پالتویی

قیمت حوله پالتویی

قیمت گذاری بر روی حوله های پالتویی درکمترین سطح ممکن به مرحله انجام می رسد . قیمت حوله پالتویی همگی در گرو مواد و متریال اولیه تولید شده تعیین می شود که کاملا و از جنس پنبه خالص بوده و هیچ گونه پرزدهی ندارد و دارای تراکم بافت بسیرا بالایی نیز می باشد همه این عوامل در فروش بالای محصول و صادرات آن به کشور های هم جوار امتیاز مثبت بزرگی تلقی می شود.

کارخانه حوله پالتویی

کارخانه حوله پالتویی

به کار بردن و استفاده از تجهیزات پیشرفته کارخانه ای که همگی در تولید انبوه و خروجی یک محصول ایده آل و ارزنده و نفیس،  نقش مهمی را ایفا می نماید می تواند در ارسال کالاها و تجارت جهانی و فعالیت این کارخانه تولید کننده در امور بین الملل موثر واقع شود . مدیران تجاری این کارخانه تولیدی همگی در صدد آن هستند تا محصولی را که قابل رقابت با کالاهای درجه یک خارجی بوده را به خط تولید انبوه رسانده و به مرحله توزیع برساند.

ویژگی حوله پالتویی

ویژگی حوله پالتویی

جنس حوله‌های تولیدی زرین ساپ از پنبه با کیفیت بوده و بدون شک هیچ حساسیت پوستی بعد از استفاده از این حوله به سراغ مصرف کنندکان از این محصول حوله ای نخواهد آمد. دیگر از شر حوله‌هایی که به سختی به خود آب می‌گیرند رهایی یافتید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید حوله تن پوش ارزان

خرید حوله پالتویی در انواع مختلف

گروه تولیدی حوله زرین ساپ به عنوان مرکز خرید حوله پالتویی در انواع مختلف توانایی …

پاسخی بگذارید