خانه / حوله تبلیغاتی / مرکز خرید حوله تبلیغاتی زرین ساپ

مرکز خرید حوله تبلیغاتی زرین ساپ

مرکز خرید حوله تبلیغاتی زرین ساپ با دارا بودن ظرفیت تولید بسیار بالا همواره این توانمندی را داشته که با پذیرش سفارشات چاپ و گلدوزی لوگو بر روی حوله خدمتی متمایز و چشمگیر را که متفاوت با سایر روشهای تبلیغاتی میباشد را حضور خریداران عرضه نماید

تولید کننده حوله تبلیغاتی

تولید کننده حوله تبلیغاتی

همانطور که همه ما می دانیم، ارسال هدایای تبلیغاتی بیشتر با آرم شرکت یا اطلاعات تماس باید یک راه موثر برای این شرکت ها جهت افزایش آگاهی از نام تجاری خود می باشد. هدایای تبلیغاتی اغلب با محصولات تولیدی شرکت ارسال می شود. بنابراین این محصولات تبلیغاتی باید دارای ویژگی های متمایز سازمانی باشد. تامین کنندگان ابتدا باید در مورد تقاضای خریدار اطلاعاتی داشته باشند و سپس تولیدات را طبق نیاز مصرف کنندگان انجام دهند.

مرکز خرید حوله تبلیغاتی زرین ساپ

خرید حوله تبلیغاتی

همراه با گذشت زمان و اهمیت مردم به مساله زیبایی شناختی، حوله های تبلیغاتی تبدیل به محصول جدید خلاقانه ای شده اند. حوله های تبلیغاتی با استفاده از نخ های پنبه ۱۰۰% طبیعی و تنوع رنگ و شکل های مختلف باعث می شود  هر یک از دریافت کنندگان احساس و تجربه بصری بسیار خوبی داشته باشند.و ماندگاری پیام تبلیغاتی درذهن مخاطبین چندین برابر شود.

 

کارخانه تولید حوله تبلیغاتی

کارخانه تولید حوله تبلیغاتی

حوله به عنوان یکی از پر کاربردترین و جلو چشم ترین وسایل مصرفی ،می تواند گزینه بسیار مناسبی برای تبلیغات باشد . همچنین برای تولید حوله تبلیغاتی می توانیم اسم و نشان شرکت را به صورت بافته و برجسته برای جلوه بیشتر وپایداری آن بنا به سفارش متتقاضی انجام دهیم.مرکز خرید حوله تبلیغاتی زرین ساپ با داشتن پرسنل و اکیپ های فنی و کارشناسان ارشد متخصص و کاردان همواره بر این اصل هدفمند است تا اهداف تبلیغاتی شما را با بازدهی فوق العاده بالا به حضور تمامی افراد هدیه گیرنده به ثمر برساند.

حوله سفارشی

حوله سفارشی

بدیهی است که داشتن یک حوله شخصی چه اندازه میتواند در بهداشت شخصی مفید باشد، همه حوله ها را دوست دارند و از تمیز کردن اشیا داخل خانه گرفته تا استفاده از آنها در استخرها مفید هستند. نیازی  نیست خلاقیت تان را محدود کنید، شما میتوانید حوله های تبلیغاتی خود را با هر شکل و اندازه و رنگی که میتوانید تصور کنید سفارش دهید.ظاهر حوله های هدیه، بسیار زیبا و دوست داشتنی است که نه تنها هدیه خوبی برای خانواده و دوستان می باشد بلکه همچنین تزئینات بسیار زیبا در خانواده مردم است. مهمترین نکته این است که حوله ارزش بسیار زیادی دارد و بیشتر مردم این محصول را تحسین می کنند.

دلیل استفاده از حوله برای تبلیغات

دلیل استفاده از حوله برای تبلیغات

همانطور که همه ما می دانیم، ارسال هدایای تبلیغاتی بیشتر با آرم شرکت یا اطلاعات تماس باید یک راه موثر برای این شرکت ها جهت افزایش آگاهی از نام تجاری خود می باشد. هدایای تیلیغاتی اغلب با محصولات تولیدی شرکت ارسال می شود. بنابراین این محصولات تبلیغاتی باید دارای ویژگی های متمایز سازمانی باشد. تامین کنندگان ابتدا باید در مورد تقاضای خریدار اطلاعاتی داشته باشند و سپس تولیدات را طبق نیاز مصرف کنندگان انجام دهند.

انواع حوله تبلیغاتی

انواع حوله تبلیغاتی

هر روز صبح بعد از شست و شوی دست و صورت خود حوله را به عنوان اولین ابزار و یا وسایل شخصی مورد استفاده قرار می دهیم. با همین توضیح کوتاه واضح است که حوله تبلیغاتی به عنوان یک هدیه تبلیغاتی می تواند خوب و جذاب باشد و هدیه گیرنده در ابتدای هر روز هدیه دهنده را به یاد آورد، پس چه بهتر که کیفیت حوله تبلیغاتی نیز ارزنده باشد تا حس خوب یک هدیه تبلیغاتی را به هدیه گیرنده منتقل نماید.

 • حوله تبلیغاتی دستی
 • حوله تبلیغاتی هتلی
 • حوله تبلیغاتی حمامی
 • حوله تبلیغاتی ابعادی
 • حوله تبلیغاتی استخری
 • حوله تبلیغاتی تک رنگ
 • حوله تبلیغاتی بردر دار
 • حوله تبلیغاتی چاپی
 • حوله تبلیغاتی گلدوزی
 • حوله ابریشم بافت
 • حوله گل برجسته
 • حوله بافت تبلیغاتی

 

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش حوله تبلیغاتی

فروش حوله تبلیغاتی

گروه تولیدی زرین ساپ با طراحی و تولید انواع حوله های تبلیغاتی با کیفیت و …

پاسخی بگذارید