خانه / حوله پالتویی / مرکز فروش عمده حوله پالتوئی در ایران

مرکز فروش عمده حوله پالتوئی در ایران

گروه تولیدی زرین ساپ با فراهم کردن امکان خرید حوله ارزان قیمت و رواج دادن فروش عمده حوله پالتوئی ، حوله های تولیدی کارخانه خود را به شکل گسترده و عمده در سراسر کشور توزیع می نماید.

مرکز فروش عمده حوله پالتوئی ارزان در ایران

 

مرکز فروش عمده حوله پالتوئی ارزان در ایران

خرید بدون واسطه این محصولات از مراکز تولیدی یا نمایندگی های رسمی آن بسیار از نظر اقتصادی به صرفه است. همچنین خرید عمده محصول باعث کاهش قیمت آن می گردد.محصولات تولیدی کارخانجات داخلی از مرغوبیت بالا و جنس خوب و قیمت مناسبی برخوردار هستند و به راحتی میتوانند جایگزین محصولات مشابه خارجی گردند.

مرکز فروش عمده حوله پالتوئی ارزان در ایران

خرید اینترنتی حوله پالتوئی

مزیت اصلی خرید اینترنتی صرفه جویی در زمان مشتری و خرید بدون واسطه است. گرچه این نکته در رابطه با فروشگاه های اینترنتی معتبر آنلاین صدق می کند. با توجه به انواع حوله و ست حوله که فروشگاه اینترنتی زرین ساپ  گردآوری و در معرض فروش گذاشته است لزومی برای صرف زمان با ارزش مشتری جهت خرید حضوری وجود ندارد. تمام محصولات این فروشگاه با درجه ی مطلوبی از کیفیت و ضمانت عرضه می گردد.

خرید اینترنتی حوله پالتوئی

فروش عمده حوله پالتوئی در تبریز

گروه تولیدی زرین ساپ با استفاده از دانش نیروهای فعال و کارشناسان مجرب در بخش اجرائی و نظارت کیفی کارخانجات تولیدی زرین ساپ در تلاش است تا با فروش عمده و بدون واسطه حوله های پالتوئی در سطح کشور و دنیا، نامی نیک در زمینه صنعت تولید حوله ایرانی به ثبت رساند. امید است تا با استقبال از فروش حوله های پالتوئی توسط تجار ایرانی و خارجی بتوانیم محصولات خود را با تیراژ بسیار بالائی به فروش برسانیم.

فروش عمده حوله پالتوئی در تبریز

خرید حوله پالتوئی ارزان کودک

خرید اینترنتی حوله پالتوئی کودک بسیار مقرون به صرفه تر از خرید های حضوری می باشد زیرا در خرید های اینترنتی بسیاری از هزینه های خرید کاهش می یابد و یا به اصطلاح محصولات به صورت عمده قیمت گذاری می شوند. نکته ای که در این میان بسیار حائز اهمیت می باشد این است که در هنگام خرید حوله تنی کودک به کیفیت و نرم بودن حوله بسیار توجه نمایید و حدالامکان حوله مناسب با سایز بدنی کودک خریداری شود تا کودک شما به راحتی از آن استفاده نماید.

خرید حوله پالتوئی ارزان کودک

ویژگی های حوله پالتویی

حوله های پالتوئی  به نام حوله پوشیدنی شهرت دارند و فروش عمده حوله پالتوئی بسیار رایج شده است. حوله تن پوش تقریبا تمامی نواحی بدن را در بر می گیرند. به همین علت با نام حوله لباسی از آنها نام می برند. حوله یکی از چند وسیله ضروری برای استحمام و به طور کلی خشک کردن قسمت های مختلف بدن است. حوله ها پارچه هایی از جنس پنبه، کتان، پلی استر و الیاف بامبو هستند که خاصیت جذب آب داشته و برای خشک کردن بدن استفاده می شوند.

میزان آبگیری حوله ها ارتباط مستقیم با جنس آنها دارد. به همین دلیل هنگام خرید حوله به الیاف به کار رفته در آنها توجه داشته باشید تا هم حوله متناسب با کارکرد مورد نظر و هماهنگ با نوع پوست خود تهیه کنید و هم نحوه مراقبت از حوله ها برایتان مسجل شود. در نظر داشته باشید حوله هایی با جنس پنبه درصد بالاتری از آب را به خود جذب می کنند.

ویژگی های حوله پالتویی

تشخیص سایز مختلف حوله پالتویی  با توجه به اندازه ی سر شانه:

در این روش اندازه ی حوله های لباسی با توجه به چاقی و لاغری افراد مشخص می شود.

  • اگر اندازه ی سر شانه ی شما کوچک است بهتر است از حوله لباسی های small  استفاده کنید.
  • اگر اندازه ی سرشانه ی شما متوسط است بهتر است  از حوله لباسی های medium استفاده کنید.
  • اگر اندازه ی سر شانه های شما بزرگ است  بهتر است از حوله لباسی های large  استفاده کنید.
  • اگر اندازه ی سرشانه های شما بسیار بزرگ است  بهتر است از حوله لباسی های xlarge یا xx large استفاده کنید.
  • حوله های تن پوش کودکانه  هم در سایز های ۶۰، ۷۰، ۸۰، ۹۰، ۱۰۰  و ۱۱۰   از نوزادی تا نوجوانی دوخته می شوند، برای انتخاب  سایز مناسب حوله پالتویی کودکانه بهتر است قد کودک را از سرشانه تا مچ پا گرفته و بدون کم کردن این اندازه حوله ی مناسبی تهیه کنید.
  • زیرا کودکان مقاومت کمتری در برابر سرما داشته و بهتر است حولهی آن ها بلند تر باشد، از طرفی به علت قد کشیدن سریع در کودکان، بهتر است حوله  بلند تری تهیه کنید تا کودک شما  بتوانید به مدت یک تا دو سال از این حوله استفاده کند.

تشخیص سایز مختلف حوله پالتویی  با توجه به اندازه ی سر شانه:

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

حوله تن پوش ارزان

مرکز تولید حوله تن پوش ارزان زرین ساپ

از تولید کنندگان خوش سابقه موجود در کشور که همواره اصلی ترین اولویت خود را …

پاسخی بگذارید