خانه / حوله تن پوش / فروشگاه حوله تن پوش در تبریز

فروشگاه حوله تن پوش در تبریز

فروشگاه حوله تن پوش در تبریز از چندین دهه قبل در تبریز فعالیت خود را به صورت اینترنتی آغاز کرده است. حوله های تن پوش در مدل های مختلف از فروش بسیار بالایی برخوردار است به طوری که تولید کنندگان را شگفت انگیز نموده است. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

انواع حوله های تن پوش

حوله های تن پوش خود به تنهایی شامل مدل ها مختلفی از جمله طرح و رنگ و اندازه می شوند. این نوع از حوله ها در میان بانوان بسیار محبوب می باشد که در ادامه مطلب به این موضوع خواهیم پرداخت.
قد حوله های تن پوش به شرح زیر می باشد:

  • حوله تن پوش تمام قد
  • حوله تن پوش تا زانو
  • حوله تن پوش بالای زانو

فروشگاه حوله تن پوش در تبریز

خرید حوله تن پوش تمام قد

حوله های تن تمام قد: این نوع از حوله ها معمولا تا مچ می رسند. در فواصلی مانند زمستان و یا مناطق سرمایی می خواهید از گرنای دلپذیر پس از استحمام لذت ببرید بهتر است این نوع از حوله ها را انتخاب نمایید.

فروشگاه حوله تن پوش در تبریز

تولید حوله تن پوش با ابعاد مختلف

حوله تن پوش تا زانو: حوله های تن پوش تا زانو از وزن سبک تری نسب به حوله های تمام قد برخوردار می باشد. زمان مناسب جهت استفاده از این حوله فصل تابستان می باشد. این نوع از حوله برای استخر ها هم مناسب می باشد. می توانید انواع حوله تن پوش را از فروشگاه حوله تن پوش که به صورت اینترنتی فعالیت می کند خریداری نمایید.

فروشگاه حوله تن پوش در تبریز

حوله تن پوش بالای زانو: جوله هایی که قدشان تا بالای زانو می باشد و یا به اصطلاح سارافونی می باشند مناسب بانوانی می باشد که مدت زیادی را در حمام صرف نمی کنند و یک دوش سریع می گیرند مناسب می باشد. علت این امر آن است که در این روش بدن کمتر به گرمای حمام عادت میکند و در نتیجه نیازی به حوله های بلند نیست.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید حوله پالتویی بچه گانه

فروش حوله تن پوش بچه گانه

فروش حوله تن پوش بچه گانه به قیمت تولیدی در سایز، طرح و مدل های …

پاسخی بگذارید