خانه / حوله تن پوش / خرید عمده حوله تن پوش هتلی ارزان

خرید عمده حوله تن پوش هتلی ارزان

خرید عمده حوله تن پوش هتلی ارزان توسط بسیاری از هتلداران برای بهداشت فردی مسافرین انجام می شود. حوله های هتلی در انواع مختلفی موجود هستند که در نوع تن پوش تنها درصد کمی از هتل ها خریداری می نمایند.

تولید حوله تن پوش هتلی

حوله های تن پوش همان طور که در متن های قبلی گفته شده است در انواع گوناگون و مختلفی موجود می باشد. نوعی از حوله های تن پوش که تولیدات آن به صورت انبوهی انجام می شود حوله تن پوش هتلی می باشد که بسیار مورد توجه هتلداران قرار گرفته است.
حوله های تن پوش مناسب هتل ها پنج ستاره می باشد زیرا هزینه خرید حوله تن پوش و حوله حمامی باهم برابر نیستند به همین جهت نمی توان از حوله های تن پوش در مسافر خانه ها و هتل های ۲ و ۳ ستاره استفاده نمود.

حوله تن پوش هتلی

خرید عمده حوله تن پوش هتلی ارزان

حوله های تن پوش هتلی به صورت عمده خریداری می شوند و بسیار مورد سفارش قرار می گیرند. این نوع از حوله ها می تواند به صورت لوگو دار باشد و لوگو را در هر جای حوله نمایان ساخت. خرید عمده حوله های تن پوش هتلی در این سایت اینترنتی به صورت تیراژ با قیمت های مناسب و به صرفه انجام می گیرد.
مجموعه زرین ساپ حوله ها را قبل از ثبت سفارش نمونه ای برای هتل ها ارسال می نماید و پس از آزمایش های فراوان در اتاق لاندری و تاییدیه سطح کیفی ثبت سفارش و در کوتاه ترین زمان ممکن به دست هتل داران می رسد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید حوله پالتویی بچه گانه

فروش حوله تن پوش بچه گانه

فروش حوله تن پوش بچه گانه به قیمت تولیدی در سایز، طرح و مدل های …

پاسخی بگذارید