خانه / حوله لباسی / قیمت حوله لباسی زنانه طرح دار

قیمت حوله لباسی زنانه طرح دار

قیمت حوله لباسی زنانه طرح دار نسبت به حوله های تن پوش ساده بالاتر می باشد. این نوع از حوله ها با قیمت های ارزان تر نسبت به سایر برند ها عرضه می گردد. حوله های تن پوش در بسیاری از مدل ها تولید می گردند.

تولید کننده حوله لباسی زنانه

حوله های لباسی در بسیاری از مدل ها برای بانوان تولید می گردند این نوع از حوله ها از بهترین نوع پارچه ها تولید و توسط طراحان مجرب طراحی می گردند. طرح های روی حوله به دو صورت چاپی و گلدوزی شده موجود می باشند. حوله های لباسی یکی از تولیدات محبوب در میان انواع تولیدات حوله ها می باشد.

قیمت حوله لباسی زنانه

تولید حوله لباسی منجر شده است که فروش تمام محصولات حوله ای با افزایش بسیاری رو به رو شوند. فروش بالا نشان از کیفیت بالا می باشد. با افزایش تولیدات و فروش قیمت محصولات با کاهش رو به رو می شود تا تمام افراد با هر بودجه ای بتوانند این محصول را خریداری نمایند.

قیمت حوله لباسی زنانه

انواع حوله های لباسی زنانه

حوله های لباسی در مدل های بسیاری تولید می شوند. این نوع از حوله برای بانوان در مدل های بسیاری نسبت به مدل های مردانه تولید می گردند. تنوع مدلی در این گونه حوله ها موجب شده تا بانوان به راحتی بتوانند محصول مورد نیاز و مورد پسند خود را خریداری نمایند.

قیمت حوله لباسی زنانه

قیمت حوله لباسی زنانه طرح دار

قیمت حوله لباسی زنانه طرح دار نسب به حوله های مردانه از قیمت پایین تری برخوردار می باشند. این گونه از حوله ها در بسیاری از مدل ها با قیمت های ارزان و مناسب عرضه می شوند. خرید این محصول از این سایت اینترنتی با خدمات ویژه و تضمین خرید صورت می گیرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید عمده حوله

مرکز تولید کننده انواع حوله با نام تجاری زرین ساپ

گروه تولیدی حوله زرین ساپ به عنوان کارخانه تولید کننده انواع حوله توانسته است با …

پاسخی بگذارید