خانه / حوله پالتویی / خرید عمده حوله پالتویی گلبافت با قیمت ارزان

خرید عمده حوله پالتویی گلبافت با قیمت ارزان

با خرید عمده حوله پالتویی گلبافت با قیمت ارزان از این سایت اینترنتی هزینه های خود را کاهش دهید. حوله های پالتویی گلبافت یکی از تولیدات ایرانی می باشد که با قیمت های ارزان به فروش می رسد. این نوع از حوله ها به دلیل قیمت ارزانی که دارند بسیار محبوب در میان خریداران می باشند.

طراحی حوله های پالتویی

با طراحی و تولید حوله های پالتویی بسیاری از نیاز های مردم رفع گردید. حوله های پالتویی در بسیاری از خانه ها مورد استفاده قرار می گیرد و لازمه هر شخصی داشتن حوله های پالتویی می باشد. این نوع حوله ها بسیار محبوب و مورد پسند مردم هستند زیرا از راحتی فوق العاده ای برخوردار هستند.

خرید عمده حوله پالتویی گلبافت با قیمت ارزان

انواع حوله های پالتویی

این نوع از حوله ها در ابعاد متنوع تولید می شوند. ابعاد حوله های تن پوش ۱۱۵ الی ۱۴۵ می باشد و افراد وابسته به قد و سایزی که دارند حوله های مورد نیاز و مناسب خود را خریداری می کنند. این نوع از حوله ها دارای یک کمربند می باشد که افراد به راحتی بتوانند سایز حوله را تغییر دهند و نکته ای که لازم است بدانید این است که حوله پالتویی و تن پوش باید از کمی آزاد و گشاد باشد.

خرید عمده حوله پالتویی گلبافت با قیمت ارزان

خرید عمده حوله پالتویی

خرید این نوع از حوله های به صورت عمده یکی از خواسته های بنک داران و فروشگاه ها می باشد اما بسیاری از خریداران عمده از قیمت ها و هزینه های کلان خرید نا راضی هستند در پیاین نا رضایتی ها سایت های اینترنتی تعبیه شده تا تمامی محصولات حوله ای از جمله حوله تن پوش به صورت عمده و غیر حضوری با قیمت های ارزان به فروش برسد. پس چنانچه قصد خرید عمده حوله پالتویی گلبافت با قیمت ارزان را دارید با ما تماس حاصل نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

ویژگی های حوله پالتویی

تولید حوله پالتویی ارزان جهت صادرات

کارخانه تولیدی زرین ساپ با داشتن قابلیت تولید حوله پالتویی در انواع مختلف و در …

پاسخی بگذارید