خانه / حوله دست و صورت / بافت حوله دستی با بهترین نخ ها در تبریز

بافت حوله دستی با بهترین نخ ها در تبریز

بافت حوله دستی با بهترین نخ ها در تبریز با قیمت ارزان انجام می گردد. حوله های دستی، معمولا از سایر نمونه های دیگر ابعاد و سایز کوچکتری را دارند، به گونه ای که بتواند رطوبت را از دست و صورت برگیرد. به همین منظور میتوان از آن استفاده های متعدد دیگری نیز نمود، مانند حوله آشپزخانه، باشگاهی، نظافت و…

انواع حوله های دستی

طرح هایی که برای انواع حوله های دستی جدید برگزیده شده اند بسیار فانتزی و شیک می باشند، و از نقوشی مانند ابر و باد، سنتی و… به فراوانی بکار گرفته شده. ویژگی برتر انواع حوله های دستی طرح نوین این است که از الیاف پنبه ای درجه یک در آن استفاده گردیده و در نتیجه قدرت جذب را بسیار افزایش داده است.

بافت حوله دستی با بهترین نخ ها در تبریز

سفارش تولید حوله های دستی

شرکت زرین ساپ با قبول سفارش تولید انواع حوله های هتلی دستی و تن پوش، آماده عقد قرارداد با هتل های سراسر کشور جهت تولید با قیمت مناسب می باشد.
زرین ساپ به جهت ارتباط مستقیم با تولیدکنندگان اصلی تبریز، توانسته طرحهای متنوعی را به مشتریان خود عرضه کند. یکی از مشتریان اصلی حوله، هتلها هستند که دوست دارند با ثبت برند خود روی محصولات حوله ای، آنها را مورد استفاده قرار دهند.

بافت حوله دستی با بهترین نخ ها در تبریز

بافت حوله دستی با بهترین نخ ها در تبریز به طور پیوسته و کارآمد صورت می گیرد. شرکت زرین ساپ در این خصوص می تواند با نرخهای ویژه، سفارشات را تحت پوشش قرار داده و قراردادهای مدت دار و بدون مدت با صاحبان هتل ها ببندند.

بافت حوله دستی با بهترین نخ ها در تبریز

قیمت خرید حوله دستی با کیفیت

به نظر شما بهترین قیمت را برای حوله های دستی فانتزی، کدام شهرها ارائه می دهند؟ آیا شهرهایی که تولید عمده انجام می دهند، در ارائه نرخ فروش ارزان موفق ترند؟
وقتی صحبت از حوله می شود، ناخودآگاه ذهن خیلی ها به سمت تبریز و کارخانجات بزرگ تولیدی حوله آن می رود. با این رویداد، طبیعتا اگر قرار باشد یک منطقه خاص روی قیمتها تاثیر بگذارد، آن منطقه بلاشک تبریز خواهد بود.

لذا اگر بگوییم منطقه شمالغرب کشور در حوزه حوله، بروزترین و بهترین نرخها را ارائه می دهند و همانها هستند که نرخ کشوری را تعیین و تبیین می کنند، گزافه نگفته ایم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

حوله دستی مرغوب

فروش حوله دست و ‌صورت

فروش حوله دست و صورت به شکل اینترنتی و آنلاین و مستقیم از درب کارخانه …

پاسخی بگذارید