خانه / حوله پالتویی / خرید حوله پالتویی کلاه دار به قیمت عمده

خرید حوله پالتویی کلاه دار به قیمت عمده

خرید حوله پالتویی کلاه دار به قیمت عمده خواسته هر خریداری می باشد. باید گفت خرید از تولید کننده موجب می شود تا شما به قیمت عمده محصول مورد نیاز خود را خریداری نمایید که البته به این سوال که چرا خرید از تولید کننده بهتر است در ادامه مطلب خواهیم پرداخت.

تولید حوله های پالتویی

با طراحی و تولید حوله های پالتویی بسیاری از تولید کنندگان توانستند به درآمد های کلان دست یابند و حتی به صادرات حوله های ایرانی هم پرداختند. گروه تولیدی حوله زرین ساپ یکی از این تولید کنندگان بود که تواسنت با تولید بهترین حوله های پالتویی  و فروش فوق العاده آن ها در داخل دست به صادرات این نوع از حوله بزند.

خرید حوله پالتویی کلاه دار به قیمت عمده

از جمله کشور های اکراین، روسیه، افغانستان و… کشور هایی هستند که زرین ساپ محصولات حوله ای تولید خود را به آن ها صادر می نماید. با کمی تحقیق و صحبت با تاجران خارجی متوجه شدیم که علت انتخابشان این است که زرین ساپ بهترین ها را با کمترین قیمت ها ارائه می دهد. با مراجعه به بخش خبری سایت می توانید نمونه ای صادرات محصول ها را مشاهده نمایید.

خرید حوله پالتویی کلاه دار به قیمت عمده

انواع حوله پالتویی

حوله های پالتویی کاملا شبیه به لباس و سرهم دوخته و بافته می شود. این نوع از حوله ها به دلیل اینکه به صورت لباسی میباشند دارای سایز بندی می باشند البته به صورت فری سایز هم موجود می باشد که با یک بند در کمر حوله سایز آن تغییر می نماید.

خرید حوله پالتویی کلاه دار به قیمت عمده

خرید عمده حوله پالتویی

خرید این نوع از حوله ها در این سایت اینترنتی که متعلق به کارخانه حوله بافی زرین ساپ می باشد به صورت عمده و جینی انجام می گیرد. حال اگر قصد خرید حوله پالتویی کلاه دار را به صورت عمده دارید می توانید با تماس با بخش فروش مجموعه خریدی آسوده را با ما تجربه نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

ویژگی های حوله پالتویی

تولید حوله پالتویی ارزان جهت صادرات

کارخانه تولیدی زرین ساپ با داشتن قابلیت تولید حوله پالتویی در انواع مختلف و در …

پاسخی بگذارید