خانه / حوله تن پوش / خرید عمده حوله تن پوش کوتاه

خرید عمده حوله تن پوش کوتاه

خرید عمده حوله تن پوش کوتاه از کارخانه تولیدی در بسیاری از شهر ها همراه با تضمین و خدمات پس از فروش صورت می گیرد. حوله تن پوش کوتاه مناسب برای بانوان می باشد و از قیمت پایین تری نسبت به سایر حوله های تن پوش می باشد.

تولید حوله تن پوش کوتاه

حوله های تن پوش کوتاه یکی از محصولاتی می باشد که تقاضا بانوان برای تولید محصول بسیار زیاد می باشد. حوله های تن پوش کوتاه به جهت ابعاد و سایز بسیار جمع و جور تر می باشند. این نوع از حوله ها در بسیاری از مدل ها همراه با بسته بندی های شیک و مشتری پسند تولید می گردند.
حوله تن پوش کوتاه برای آقایان مناسب نیستند. حوله تن پوش مردانه باید در ابعاد بزرگ و بلند تولید گردند تا همه افراد بتوانند از محصول استفاده نمایند.

حوله تن پوش کوتاه

چرا حوله های تن پوش خوب خشک نمی شوند؟

باورش سخت است اما این معضل برای حوله های تن پوش نو حادتر می باشد. ثابت شده است که شستشو حوله ها پیش از پنج مرتبه قدرت جذب آنها را افزایش می دهد اما از طرفی دیگر شستشوی منظم حوله ها موجب می شود تا کیفیت و همچنین رنگ آن را پایین آورد.

حوله تن پوش کوتاه

خرید عمده حوله تن پوش کوتاه

خرید عمده حوله های تن پوش کوتاه این روز ها بسیار افزایش یافته است و بازار فروش خوبی را به خود شامل شده است. حوله تن پوش کوتاه شامل مدل ها و طرح های بی شماری می باشد تا خریداران به راحتی بتوانند این محصول را با هر سلیقه ای خریداری نمایند.

حوله تن پوش کوتاه

حوله های تن پوش کوتاه قد به دلیل اینکه پارچه کمتری جهت تولید این محصول صرف شده است با قیمت های ارزان تر و مناسب تری به فروش می رسد پس از خرید این نوع از حوله ها بی بهره نمانید.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید حوله پالتویی بچه گانه

فروش حوله تن پوش بچه گانه

فروش حوله تن پوش بچه گانه به قیمت تولیدی در سایز، طرح و مدل های …

پاسخی بگذارید