خانه / حوله دستی / مرکز فروش حوله دستی ارزان با نام تجاری زرین ساپ

مرکز فروش حوله دستی ارزان با نام تجاری زرین ساپ

کارخانه تولیدی زرین ساپ به عنوان مرکز تولید و فروش حوله دستی با توجه به دارا بودن ظرفیت تامین محصولات حوله ای در انواع مختلف اعم از حوله های ابعادی ،تبلیغاتی و پارچه های حوله ای این توانمندی را دارد تا در عرصه صادرات و تجارت جهانی نیز فعالیت چشمگیری داشته باشد.

کارخانه تولید حوله دستی

کارخانه تولید حوله دستی 

کارخانه تولید حوله دستی زرین ساپ توانایی این امر را دارد تا بنا به درخواست خریداران این محصول انواع حوله های دستی را در قالب حوله های هتلی، تبلیغاتی ، آشپزخانه و … که در ادامه به کاربرد و موارد مصرف هر یک از آنها می پردازیم ،در برنامه تولید دائمی خود قرار دهد و تاکنون توانسته است با لطف و یاری پروردگار یکتا تمامی ملزومات حوله ای مورد نیاز افراد سفارش دهنده را به خط تولید برساند و در امر صادرات نیز قدم مثبت و تاثیرگذاری برداشته باشد.

 

مرکز فروش حوله دستی ارزان با نام تجاری زرین ساپ

فروش حوله دستی ارزان

لازم است این نکته را یادآور شویم که مبنای عملکرد این کارخانه تولیدی فروش و تولید محصولات با کیفیت بالا و با قیمت مقرون به صرفه می باشد. حوله های دستی به دلیل اینکه مصرف مقدار پارچه حوله ای مصرفی در دوخت و تولید آنها کم می باشد و در وزن اندکی به فروش می رسند، قیمت تمام شده آنها به مراتب کمتر از سایر حوله ها و پارچه های حوله ای می باشد. همچنین فروش عمده این محصول باعث شده است که سهم قابل توجهی از تولید و فروش در تناژهای بالا نیز به این واحد تولیدی اختصاص یابد.

فروش حوله دستی هتلی

فروش حوله دستی هتلی

از آنجاییکه هتل داران در صدد ترفیع رتبه هتل خود هستند و خواهان جذب مسافران از سراسر نقاط مختلف جهان می باشند، فروش حوله هتلی دستی و کیفیت بافت و تراکم بالای آن به جهت شست وشوی مکرر و وجود دائمی آن در هر یک از اتاق های هتل از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. پس بنا براین حوله دستی هتلی همانند سایر ملزومات هتلی یکی از مهمترین و موثر ترین اقلام بهداشتی از جهت ارائه خدمات هتلداری و انتخاب همان هتل در مراجعات بعدی مسافران ، نقش بسزایی در هر هتل دارد.

حوله دستی تبلیغاتی

حوله دستی تبلیغاتی

تمامی ارگانها و سازمانهای اداری و تجاری و صاحبان و اصناف و کسبه فعال در دنیای تجارت ، خواهان مطرح نمودن حوزه کاری و زمینه فعالیت خود می باشند به نوعی که برند آنها ماندگاری بالایی در ذهن افراد گیرنده هدایای تبلیغاتی داشته باشد با توجه به موارد فوق الذکر میتوان این گونه نتیجه گیری نمود که حوله دستی به جهت فضای کمی که اشغال می نماید و ماندگاری و طول عمر بالایی را دارد و بازدهی پیام تبلیغاتی شما را چندین برابر مینماید می تواند یک هدیه مناسبی به عنوان اشانتیون از طرف ارگان و یا نهاد و مرکز تجاری یا اداری شما باشد.

کاربرد حوله دستی

کاربرد حوله دستی

استفاده از حوله های دستی با توجه به کاربرد فراوان آنها در هر هتل و یا منزل شخصی و یا حتی در مراکز درمانی، میتواند نقش بسزایی در روند و پروسه تولید این محصول حوله ای داشته باشد . این اطمینان به شما داده می شود که با انتخاب این مرکز تولیدی به عنوان تامین کننده ملزومات حوله ای در انواع مختلف ، مشتری دائمی و همیشگی این مرکز خواهید شد.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید حوله دستی آنلاین

تولید حوله دستی در بهترین مارک

گروه تولیدی حوله زرین ساپ با فروش و تولید حوله دستی به صورت عمده این …

پاسخی بگذارید