خانه / حوله / مرکز فروش انواع حوله در تبریز

مرکز فروش انواع حوله در تبریز

صنایع حوله بافی زرین ساپ با دارا بودن پیشینه و سابقه قوی و چندین ساله در رابطه با فروش و تولید و صادرات انواع حوله این توانمندی را دارد تا با دریافت نکته نظرات و سفارشات خریداران نسبت به تولید و فروش عمده انواع حوله از جمله حوله پالتوییحوله دستیحوله استخری – حوله حمام اقدامی موثر و جدی را به عمل آورد.

فروش انواع حوله به صورت اینترنتی

فروش انواع حوله به صورت اینترنتی

صنایع حوله بافی زرین ساپ با قراردادن فروش انواع حوله به صورت آنلاین در برنامه اجرایی و دائمی خود و با تشکیل تیم نرم افزاری در گروه اینفورماتیک مجموعه خود این امکان را میسر نموده تا تمامی متقاضیان خریدی که قصد دارند یک خریدی بدون واسطه و مطمئن را تجربه نمایند و با ثبت سفارش خود از طریق روش های اینترنتی و آنلاین خرید خود را نهایی نمایند , این توانمندی را داشته باشند تا با حصول اطمینان از کیفیت محصول و پی بردن به ویژگی های مثبت آن یک خریدی نتیجه بخش را به سرانجام برسانند.

مرکز فروش انواع حوله در تبریز

مرکز فروش انواع حوله در تبریز

گروه تولیدی حوله زرین ساپ با دارا بودن اکیپ های اجرایی و کادر فروش متخصص و فعال در زمینه فروش آنلاین این توانمندی را دارد تا با توجه به تقاضای خریداران عمده محصولی سفارشی آنان را در اسرع وقت و در کوتاه ترین زمان ممکن به تولید رسانده و نهایتا به فروش عمده رسانده و یا به مقصد مورد نظر ارسال نماید و در امر صادرات هم توانسته است به عنوان یکی از پیشتازان این مجموعه نام مطرح و شناخته شده زرین ساپ را در عرصه جهانی معرف حضور همگان نماید.

 

فروش حوله درجه یک

فروش حوله درجه یک

حوله های با کیفیت بسیار بالا معمولاً با نخ شانه شده تولید می شوند، که عمل شانه باعث گرفته شدن ناخالصیها و الیاف بسیار کوتاه پنبه گردیده و در نتیجه نخ بسیار مرغوبی از نظر لطافت، تمیزی، شفافیت و مقاومت را می توان از آن تولید نمود.جهت ریسندگی رینگ که برای تولید نخ رینگ استفاده می شود، معمولاً از پنبه با طول الیاف بلند تر استفاده می گرددو مناسب ترین نوع نخ برای تولید انواع پارچه و حوله در ضخامت های مختلف و با لطافت بالا می باشد، که البته از قیمت گرانتری نیز برخوردار می باشد.

نمایندگی حوله هتلی در تبریز

نمایندگی حوله هتلی در تبریز

کیفیت ارائه خدمات هتلداری و نوع محصول حوله ای که ممکن است حوله دستی و یا تن پوش و یا زیرپایی و یا حوله حمامی باشد در انتخاب همان هتل به عنوان محل اسکان مجدد هر مسافری تاثیر بسزایی دارد. پس بر این اساس می توان این گونه نتیجه گیری نمود که حوله های هتلی می بایست دارای تارو پودی متراکم بوده زیرا این حوله به جهت اینکه به تعداد مکرر مورد شست و شو قرار می گیرند و برای چندین بار پس از شست و شو از آنها  استفاده می شود می بایست حتما از مرغوبیت و درجه کیفی مطلوبی برخوردار باشند.. جنس حوله های هتلی معمولا از نوع نخ اپن و رینگ بوده و دارای قدرت جذب آب فوق العاده بالایی می باشند

 

 

 

نمایندگی حوله لباسی در تبریز

نمایندگی حوله لباسی در تبریز

حوله لباسی یا همان حوله های تن پوش و پالتویی یکی از پرتقاضاترین محصولات حوله ای می باشد که در مجموعه فروش و تولید این مرکز حوله بافی قرار داده شده است. حوله های لباسی می بایست از آبگیری و کیفیت و مرغوبیت بسیار بالایی برخوردار بوده و تمامی بدن را تحت پوشش قرار دهد. اینم حوله های معمولا به صورت کلاهدار تولید و دوخته شده و نهایتا به مرحله فروش عمده می رسند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کارخانه تولید حوله ابعادی

کارخانه تولید حوله ابعادی

کارخانه تولید حوله ابعادی زرین ساپ در شمال غرب کشور، تولیدات خود را با شرایط …

پاسخی بگذارید