خانه / دسته‌بندی نشده / مرکز خرید و فروش حوله هتلی

مرکز خرید و فروش حوله هتلی

مرکز خرید و فروش حوله هتلی در تمامی نقاط ایران موجود می باشد. بهترین و باکیفیت ترین حوله های هتلی را می توان بصورت مستقیم و بدون واسطه از این طریق تهیه کرد، داشتن قیمت بسیار مناسب و ارزان نسبت به بازار بیرونی از مزایای خرید مستقیم است.

انواع حوله های هتلی

حوله های هتلی در انواع متعددی از قبیل :

  • حوله هتلی تن پوش
  • حوله هتلی تبلیغاتی
  • حوله هتلی دستی
  • حوله هتلی حمامی
  • حوله هتلی یکبار مصرف
  • وغیره….

تهیه و تولید می شوند.

مرکز خرید و فروش حوله هتلی

کاربرد حوله های هتلی

حوله های هتلی برای مصرف مسافرین در هتل ها تولید می شود.این حوله برای بهداشت مسافرین به سفارش در می آید.حوله های هتلی در رنگ های روشن و اغلب سفید تولید می شوند.این حوله ها در کیفیت های مختلفی هستند کیفیت حوله های هتلی بسته به نوع سفارش هتل داران متفاوت است.

مرکز خرید و فروش حوله هتلی

تولید حوله های هتلی

حوله های هتلی به سفارش هتل داران تولید می شود.این حوله ها از محبوبیت خاصی در بین هتل داران است.به دلیل اینکه این حوله ها برای بهداشت مسافرین تهیه می شود این حوله فروش بالایی دارند از این روشرکت های تولید کننده تولیدات خود را افزایش داده اند.

مرکز خرید و فروش حوله هتلی

قیمت حوله های هتلی

قیمت برای حوله های هتلی را می توان از سایت مشاهده نمود، اگر توجه نمایید این قیمت بسیار مناسب وپایین تر از نرخ بازارهای آزاد است.قیمت حوله در سایت بدلیل فروش مستقیم که واسطه ها و افراد سودجو را از میان حذف می کند، مناسب می باشد و این مساله در فروش عمده که با تناژ بالا می باشد خود را بهتر نشان می دهد.

مرکز خرید و فروش حوله هتلی

فروش حوله های هتلی

حوله های مختص هتل داران می باشد و این نوع از حوله ها را فقط هتل داران خریداری می نمایند.شرکت زرین ساپ فروشگاه های اینترنتی تعبیه کرده است تا در کم ترین زمان ممکن به صورت آنلاین پس از بررسی قیمت و کیفیت محصول مورد نیاز خود را تهیه و خریداری نمایید.

مرکز خرید و فروش حوله هتلی

صادرات حوله های هتلی

شرکت زرین ساپ یکی از شرکت های موفق در عرصه صادرات است.این شرکت رشد و پیشرفت چشم گیری در عرصه صادرات داشته است که هر ساله بیش از نیمی از حوله های صادراتی را در بر می گیرد.

مرکز خرید و فروش حوله هتلی

حوله هتلی زرین ساپ

انواع حوله های هتلی در مدل های مختلف با بهترین کیفیت در این مرکز عرضه می شود.قابل توجه کلیه مدیران هتل ها و دیگر مراکز اقامتی :فروش انواع حوله هتلی در طرح هایی جدید و متنوع و با استفاده از مواد اولیه مرغوب در کارخانجات ما صورت می پذیرد.ما سعی نموده ایم حوله هایی مرغوب را با استفاده از مواد اولیه مناسب برای شما تهیه نماییم.حوله هایی که دارای بافتی نرم و لطیف بوده، پرز نمی دهند و به مرور زمان کیفیت خود را از دست ندهند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مرکز خرید حوله استخری ارزان در ایران

مرکز خرید حوله استخری ارزان در ایران

خرید حوله استخری ارزان درایران بسیار رایج و پررونق است لازم است این نکته را …

پاسخی بگذارید