خانه / کلاه حوله ای / مرکز تولید و فروش کلاه حوله ای  میکروفایبر زرین ساپ

مرکز تولید و فروش کلاه حوله ای  میکروفایبر زرین ساپ

گروه تولیدی حوله زرین ساپ توانایی این امر را دارد تا با استفاده از نیروهای انسانی فعال در بخش اجرایی مجموعه خود امکان بهره مندی از مزایای فروش کلاه حوله ای میکرو فایبر و همچنین سایر ملزومات سیسمونی را برای تمامی خریداران عمده فراهم سازد.

 

فروش کلاه حوله ای میکرو فایبر

فروش کلاه حوله ای میکرو فایبر

میکروفایبر یکی از پلی استر ها و نایلون ها است که به طور کلی برای تولید پارچه ها مخصوصا پارچه ی حوله ها استفاده می شود چون میکروفایبر یک سطحی را در کلاه های حوله ای ایجاد می کند که باعث جذب کردن هرچه بهتر آب و رطوبت مو های سر می شود. این کلاه های حوله ای  دوام زیادی دارند و یکسال عمر می کنند و دیگر نیازی به استفاده از حوله های دیگر نیست.

 

مرکز تولید و فروش کلاه حوله ای  میکروفایبر زرین ساپ

مرکز تولید و فروش کلاه حوله ای  میکروفایبر زرین ساپ

تولیدی زرین ساپ همواره رضایت مشتریان را در اولویت تولید محصولات خود قرار میدهد و با توجه به آوازه ای هم که در تولید محصولات حوله ای دارد این را ثابت کرده است این شرکت درجه یک ترین کلاه ها حوله ای میکروفایبر را با تنوع بسیاری در رنگشان تولید می کند و به صورت عمده آنها را عرضه می کند که فروش عمده هم رضایت فروشنده و هم خریدار را جلب می کند.

فروش کلاه حوله ای میکروفایبر درجه یک

فروش کلاه حوله ای میکروفایبر درجه یک

همان طور که اشاره شد کلاه های حوله ای میکروفایبر در درون پارچه ی خود دارای سطحی می باشند که سبب افزایش قدرت چند برابری این کلاه های حوله ای نسبت به حوله های دیگر می شود که باعث خشک شدن هرچه سریع تر مو های سر می شود. مزیت قابل توجه دیگر این حوله ها این است که ۱۰۰ برابر نازک تر از تار های مو است که مانع آسیب دیدن مو و ریشه ی مو می شود.

 

ویژگی های کلاه حوله ای میکرو فایبر

 ویژگی های کلاه حوله ای میکرو فایبر

این کلاه ها سشوار کشیدن مو را به دلیل جذب آب کافی مو آسان می کند.از سخت شانه شدن موهای سر جلوگیری می کند و باعث میشود که از ریزش مو جلوگیری کرده و ظاهر مرتبی بعد از هر حمام داشته باشیم. و همچنین چربی های اضافی مو را نیز جذب می کند.

قیمت فروش کلاه حوله ای میکروفایبر

قیمت فروش کلاه حوله ای میکروفایبر 

چون که بلاخره کلاه های حوله ای زرین ساپ برای خشک کردن بخشی از بدن یعنی سر و مو استفاده میشود پس دارای اهمیت بسیاری است. اطلاع از قیمت این کلاه های حوله ای بسیار مهم است شرکت تولیدی زرین ساپ کلاه های حوله ای  میکرو فایبر با قیمت کاملا مناسب و کیفیت بالا در اختیار مشتریان قرار می دهد.

 

فروش کلاه حوله ای میکرو فایبر به صورت عمده

فروش کلاه حوله ای میکرو فایبر به صورت عمده

ممکن است به نظر برسد که در سطح بازار انواعی از کلاه های حوله ای وجود دارد. ولی تجربه ثابت کرده است که خرید از بازار برای خریدار به صرفه و اقتصادی نیست امروزه خرید از طریق سایت شرکت زرین ساپ این امکان را برای شما فراهم کرده است که با تنوع گسترده ی کلاه های حوله ای میکروفایبر تولید شده نسبت به خرید آنلاین و عمده و بدون واسطه با قیمت کاملا مناسب اقدام نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

پاسخی بگذارید