خانه / حوله تن پوش / لیست قیمت خرید حوله تن پوش ست دو نفره

لیست قیمت خرید حوله تن پوش ست دو نفره

حوله تن پوش ست دو نفره چیست و چه ویژگی هایی دارد؟ لیست قیمت خرید انواع حوله تن پوش ست را از چه راه هایی می توان به دست آورد؟
حوله تن پوش ست
حوله های تن پوش امروزه به صورت ست نیز توسط کمپانی های بزرگ طراحی و تولید شده و از فروش بسیار بالایی نیز در بازار برخوردار می باشند.
البته حوله های تن پوش ست در انواع مختلفی تولید می شوند که از نظر مشتقات با یکدیگر تفاوت هایی دارند.
مشتقات انواع حوله تن پوش ست شامل موارد زیر می باشند:

 • حوله تن پوش
 • حوله دست و صورت
 • حوله استخری
 • دمپایی
 • لیف
 • و…

حوله های تن پوش البته در انواع مختلف نظیر دو تکه، سه تکه، چهار تکه، ۵ تکه و ۶ تکه تولید و عرضه می شوند.این حوله های پالتوئی اغلب به صورت ست های دو نفره و به خصوص برای عروس و داماد نیز طراحی و تولید می گردند.
انواع حوله تن پوش ست از نظر رنگ، طرح و تعداد تکه همواره با یکدیگر یکسان هستند.در ادامه اطلاعات بیشتری در رابطه با ست های دو نفره و همچنین مدل های آن برای خوانندگان ارائه خواهیم کرد.

حوله تن پوش ست دو نفره

آشنایی با حوله تن پوش ست دو نفره

بسیاری از افراد شاید انواع حوله های تن پوش ست دو نفره را در بازار مشاهده کرده باشند و البته این ست های دو نفره بیشتر برای عروس و داماد ها مناسب بوده و تقاضا برای آن ها بسیار بالا است.حوله های تن پوش ست دو نفره اغلب از جنس پنبه و یا الیاف بامبو و در انواع ۴ تکه، ۶ تکه و ۸ تکه تولید و عرضه می شوند.
مدل های بسیار متنوعی از حوله های تن پوش ست دو نفره در بازار وجود دارد که از جمله آن ها می توان به مدل های زیر اشاره کرد:

 • مدل گلدوزی شده
 • مدل دانتلا آنتا
 • مدل دانتلا ویتا
 • مدل دانتلا دایسی
 • مدل اسکارلت
 • مدل طرح ابریشم
 • و…

در سال ۲۰۱۹ نیز مدل های جدیدی از جوله های تن پوست ست دو نفره توسط برند های داخلی و خارجی به بازار معرفی شده و از فروش خیلی خوبی نیز برخوردار بوده اند.

حوله تن پوش ست دو نفره

خرید انواع حوله تن پوش

همانطور که گفته شد انواع مختلفی از حوله تن پوش توسط برند های داخلی و خارجی تولید می شود که هر کدام دارای مصارف و کاربرد های خاص خود می باشند.
به طور مثال حوله تن پوش ست دو نفره بیشتر برای زوجین کاربرد دارد و یا حوله های تن پوش طرح حیوانات برای کودکان مناسب می باشد.

با توجه به گسترده بودن تنوع حوله های تن پوش در بازار بهتر است برای خرید به مراکز تخصصی فروش و یا نماینگی های مجاز مراجعه نمود.
بسیاری از مراکز عرضه کننده حوله همواره مدل های بسیار قدیمی و از مد افتاده را به مشتریان عرضه می کنند، در حالی که مدل های بسیار شیک تر و زیباتری نیز در بازار وجود داشته و عرضه می شوند.

حوله تن پوش ست دو نفره

لیست قیمت حوله تن پوش ست دو نفره

لازم است بدانید که مدل های مختلف حوله تن پوش ست دو نفره از نظر جنس الیاف، طرح و رنگ، برند تولید کننده، سایز، تعداد تکه، ابعاد و موارد مختلف با یکدیگر تفاوت هایی دارند.
تمامی این تفاوت ها باعث تفاوت در قیمت ها خواهد شد و می توان گفت مدل های مختلف حوله تن پوش ست دو نفره از نظر قیمت دارای تفاوت های کم و زیادی هستند.

به طور مثال قیمت حوله تن پوش ست دو نفره ۶ تکه با نمونه های ۸ تکه آن دارای اختلاف اندکی هستند اما محصولات برند دانتلا ترکیه از نظر قیمت با محصولات برند های داخلی اختلاف زیادی خواهد داشت.
لیست قیمت حوله تن پوش ست دو نفره و به همران کاتالوگ محصولات برند های مختلف را می توانید از کارشناسان فروش این سایت دریافت نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید حوله پالتویی بچه گانه

فروش حوله تن پوش بچه گانه

فروش حوله تن پوش بچه گانه به قیمت تولیدی در سایز، طرح و مدل های …

پاسخی بگذارید