خانه / حوله استخری / قیمت حوله استخری رکابی زنانه و مردانه

قیمت حوله استخری رکابی زنانه و مردانه

قیمت حوله استخری رکابی زنانه و مردانه

قیمت حوله استخری رکابی زنانه و مردانه به علت کیفیت های متنوع، از محدوده های گوناگونی برخوردار است. قیمت حوله استخری با توجه به تنوع آن متفاوت است. اکثر شرکت های فعال در صنعت حوله بافی، قیمت فروش حوله استخری رکابی زنانه و مردانه را بسیار گران تر از عرف بازار ارائه می دهند. به نظر شما دلیل این امر چیست؟ با ما همراه شوید تا از ماجراهای پشت پرده مطلع شوید.

پخش حوله استخری سایز بزرگ

پخش حوله استخری سایز بزرگ 

پخش حوله استخری سایز بزرگ  از تولید کننده اصلی یعنی از تبریز به همه نقاط کشور ممکن می باشد. حوله های استخری از جمله حوله هایی هستند که تا چند سال پیش چندان مورد استقبال قرار نمی گرفتند. اما از زمانی که مدلهای وارداتی آن در بازار ایران عرضه شد، شرکت های داخلی نیز اقدام به تولید حوله استخری کردند تا بتوانند سهم خود را از بازار به دست آورند. امروزه تولید این محصول در حد رضایت بخشی قرار دارد؛ لکن موضوعی که ذهن خیلی ها را درگیر کرده، این است که چرا برخی شرکت ها، قیمت نامعقولی را برای حوله های استخری اعلام می کنند؟ به نظر شما کدام مدل از حوله ها در معرض چنین اتفاقی هستند؟

حوله استخری زنانه

حوله استخری زنانه

حوله استخری مدل رکابی، مخصوص بانوان طراحی و عرضه شده است و کمتر دیده می شود که آقایان به سراغ چنین مدلی بروند. این حوله، یکی از مدل هایی است که در بازار دچار تغییر قیمت فراوانی شده و ذهن بازاریان را به خود مشغول کرده است. البته جواب بسیار ساده است. حوله های زنانه ذاتا دارای تنوع بالایی هستند و طبیعی است اگر می بینیم نرخ آنها نوسان زیادی دارد؛ اما اگر قیمت یک مدل از آنها با نوسان زیادی روبرو شود، بایستی موضوع را کامل بررسی نمود.

قیمت حوله استخری رکابی زنانه و مردانه

قیمت حوله استخری رکابی زنانه و مردانه

قیمت حوله استخری رکابی زنانه و مردانه را اگر جویا شوید خواهید دید که این محصول فانتزی و زیبا دارای تنوع قیمت بالایی می باشد. با این حال این نوع از حوله با میزان فروش بالای برخوردار هستند. خریداران اصلی این محصولات بیشتر بانوان هستند و به نوعی ادغام رنگ ها و طرح های جدید سبب شده است تا افراد توانایی تهیه بهترین محصولات را برای خود داشته باشند. اگر به دنبال بهترین ها هستید با ما همراه شوید و صاحب بهترین ها شوید.

حوله استخری نانو

حوله استخری نانو

حوله استخری نانو، جزوی از مدلهای حوله نیست؛ بلکه نوع نخ به کار رفته و در واقع جنس حوله، آن را متفاوت می کند. این حوله بیشتر توسط کودکان استفاده می شود و اخیرا نیز دیده شده که مدلهای بزرگسالان نیز وارد بازار می گردد. حوله های نانو هم در معرض تغییر قیمت قرار گرفته اند؛ لکن شدت آن به اندازه حوله های زنانه نبوده است. با این اوصاف، می توان گفت میزان گرایش خریداران به حوله های استخری چندان کاهش نیافته است.

جدیدترین حوله استخری بچگانه

جدیدترین حوله استخری بچگانه 

جدیدترین حوله استخری بچگانه بایستی از کیفیت های جدید تری هم پیروی کند به این شرح که شما در هنگام خرید در برخورد اول صرفا به جنبه ظاهری آن اهمیت می دهید و سپس به کیفیت آن ولی اگر از کیفیت محصولات آگاهی کاملی نداشته باشید خرید شما کمی مشکل خواهد بود. پس با آگاهی کامل اقدام به خرید محصولات نمایید.

قیمت حوله استخری رکابی

قیمت حوله استخری رکابی

درخصوص حوله هایی که دچار نوسان نرخ در بازار شده اند صحبت کردیم؛ اما این نکته را نیز بایستی به آن اضافه کنیم که حوله های استخری چون اکثرا بصورت عمده خرید و فروش می شوند، چندان تغییر قیمت را نمی توان در این حجم خریدها احساس کرد. مصرف کنندگان نهایی هنگام خرید تکی، طبیعتا با نوسان قیمت مواجه خواهند شد؛ چراکه واسطه های زیادی برای رسیدن این حوله از کارخانه به دست مصرف کننده روی محصول قیمت می شکند. اما وقتی خرید مستقیما از کارخانه انجام می شود، دیگر این واسطه ها از بین می رود و می توان با قیمت ارزان تری نسبت به خرید حوله اقدام نمود.

خرید حوله ی استخری نازک

خرید حوله ی استخری نازک 

خرید حوله ی استخری نازک و یا ضخیم هر دو در برابری با یکدیگر هستند و این نشان از محبوبیت هر دو نوع محصولات می باشد. شما می توانید هر محصولی را که نیاز دارید به ما اعلام کنید تا در صورت وجود موجودی در انبار محصولات در همان روز ارسال شود ولی اگر موجودی نباشد سفارشات شما به سرعت وارده چرخه تولید می شود.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولید حوله استخری

خرید حوله استخری

کارخانه تولید حوله استخری زرین ساپ محصولات با کیفیتی را تولید و با قیمت ویژه …

پاسخی بگذارید