خانه / حوله پالتویی / فروش حوله پالتویی | تهیه ارزان ترین حوله پالتویی در کشور

فروش حوله پالتویی | تهیه ارزان ترین حوله پالتویی در کشور

حوله پالتویی یکی از کالاهای پرفروش حوله‌ی کشور است که انواع مختلف آن را به صورت تکی و یا سرویس حوله تن پوش توسط عروس و داماد های تازه عقد شده برای جهیزیه و یا بچه‌های تازه متولد شده برای سیسمونی خریداری نمود و حالا کاربردهای فراوانی دارند و برای بعد از استحمام کاربرد بسیار بالایی دارند و از درجه کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند.

مرکز فروش حوله پالتویی در انواع مختلف

 

مرکز فروش حوله پالتویی در انواع مختلف

فروش حوله پالتویی در تبریز به دو صورت عمده و تکی به فروش می رسد و باتوجه به درجه کیفیت و مارک های آن قیمت هم بالا پایین تر می رود و مردم با انواع بودجه های خود اقدام به خرید این نوع از حوله ها می نمایند. البته باید این نکته را خاظرنشان کرد که حواله پالتویی هم در ایران و هم در خارج کشور تولید و به کشورهای مختلف صادر می شود برای مثال تولید کنندگان زیادی در حال تولید حوله پالتویی هستند و با استقبال از فروش این محصول اقدام به فروش عمده و صادرات به کشورهای خارجی و فعالیت در امور بین الملل نیز می نمایند.

حوله زرین ساپ تبریز یکی از حوله هایی است که به صورت تکی و عمده  در بازار با توجه به رنج قیمت و درجه کیفیت کالا به فروش می رسد.البته باید توجه داشت که نام دیگر حوله پالتویی حوله تن پوش میباشد و ایرانیان در فرهنگ لغت پارسی به آن حوله تن پوش میگویند و کمتر افرادی هستند که به حوله تن پوش حوله پالتویی می گویند…

فروش حوله پالتویی | تهیه ارزان ترین حوله پالتویی در کشور

مرکز فروش حوله پالتویی با قیمت مناسب

فروشندگان ارزان ترین حوله های پالتویی در ایران است و ایران سعی دارد علاوه بر فروشنده و ارزان بودن کیفیت را هم شامل باشد چون کیفیت از همه چیز مهم تر است و اگر کیفیت نباشد دیگر ارزان بودن یا نبودن کالا هم فرقی ندارد و مهم نیست….

تولیدی حوله در تبریز و در گروه تولیدی زرین ساپ یکی از مراکز تولیدی حوله در ایران است که حوله ایرانی با کیفیت را در سطح ایران تولید و به شهر های دیگر ایران ارسال میکند و البته باید گفت که کیفیت مثال زدنی این محصول باعث ترویج فروش عمده و فعالیت فراوان در امور بازرگانی شده است.

 

خرید حوله پالتویی به قیمت درب کارخانه

خرید حوله پالتویی به قیمت درب کارخانهسایت حوله زرین ساپ یکی از سایت هایی است که حوله ارزان و با کیفیت را با پرز های بالا به فروش میرساند و این سایت بهترین و متنوع ترین هارا در نوع خود دارد این سایت با توجه به درجه کیفیت و اندازه و رنگ بندی همه حوله های خود را با قیمت های مختلف به فروش می رساند.

خرید حوله پالتویی به درب کارخانه  را می توانید از سایت زرین ساپ انجام دهید یکی از سایت هایی که با قیمت ارزان بهترین حوزه را به مردم عرضه می‌کند همین سایت زرین ساپ که یکی از  وبسایت های معتبری است که به صورت آنلاین و حضوری می توانید حوله های با کیفیت را برای کودکان و برای بزرگسالان و زنانه و مردانه با انواع رنگ بندی های شاد و متنوع خریداری نمایید تمامی متقاضیانی که قصد خرید حوله پالتویی به صورت آنلاین را دارند می‌توانند به  این سایت مراجعه نموده و کاملاً به آنها اعتماد کند و از خرید غیر حضوری هم مطمئن باشند زیرا همه وقت شما تلف می شود. در وبسایت گروه تولیدی زرین ساپ انواعی از حوزه‌های مختلف و طرح ها و کیفیت های مدرن به شما عرضه می گردد و از بهترین جنس های حوله و مرغوب پارچه هم برای تولیدات خود استفاده می کنند.

فروشنده ارزان ترین حوله پالتویی

قیمت حوله پالتویی زرین ساپ  هم به علت خوب بودن و عالی بودن جنس آن و استفاده از مواد مرغوب و با پرز های زیاد رفته رفته بالاتر میرود… حوله پالتویی زرین ساپ  یکی از پر فروش ترین خوله هاست و به علت جنس خوبی که دارد بیشتر از این نوع حوله استفاده میکنند.


حوله پالتویی زرین ساپ هم یکی از حوله هایی است که برند معروفی دارد و با توجه به قیمت بالایی که دارد جنس خوبی هم دارد و مردم با مشاهده و بررسی  قیمت و  پی بردن به جنس خود اقدام به خرید آن می نمایند. در واقع مردم تمایل دارند که بک جنس خوب و عالی را بگیرند و پول بیشتری بپردازند اما  کالایی که گرفته اند باید از جنس خوبی برخوردار باشد و زود خراب و فرسوده نشود…

تولید حوله پالتویی در طرح های متنوع

تولید حوله پالتویی در طرح های متنوعخرید حوله پالتویی زنانه هم یکی از پرفروش ترین های سال معرفی شده زیرا خانم ها بیشتر حوله پالتویی خریداری میکنند و حتی خرید های آنان هم یکی از پر فروش ترین ها انتخاب شده و خانم ها توانسته اند که رکورد آقایان را در این زمینه بشکنند و از نظر خرید حوله پالتویی زنانه مقام اول را داشته باشند…


حوله پالتویی کودک هم در انواع فروشگاه های مختلف کشور صورت میگیرد و معمولا خانواده نزدیک برای سیسمونی کودک و نوزاد تازه متولد شده از این نوع حوله با رنگ بندی شاد و یا ست مناسب با سیسمونی میگیرند و به خانواده کودک هدیه می دهند..این نوع حوله های کودک در جنس و اندازه و کیفیت بالا تولید شده و به دست خانواده های ایرانی  می رسد البته باید توجه داشت که حوله کودک به علت حساس بودن کودکان نسبت به بزرگسالان باید بهتر و جنس آن با کیفیت بالاتر و بهتری باشد …

تولید کننده حوله پالتویی در انواع مختلف

تولید کننده حوله پالتویی در انواع مختلف

تولید حوله پالتویی در طرح ها و رنگ های متفاوت میتواند سودمند باشد البته شرکت های ایرانی هم وجود دارند که با بهترین کیفیت و جنس و رنگ کالای ایرانی را تولید و به دست مشتریان می رسانند گروه تولیدی زرین ساپ که با مدرنیته ترین مدیریت و نوع کالا با بهترین و عالی ترین درجه تولید می شود و در این زمینه تولید انواع حوله های زنانه و مردانه و بچه گانه تلاش میکنند بهترین محصول حوله ای را برای مردم به عمل آورند این شرکت با استفاده از بهترین کالا و با کیفیت ترین کالا تا کنون توانسته است رضایت  مردم ایران و سایر مردم جهان را جلب نماید.

عرضه رنگ های متنوع حوله پالتویی به بازار

عرضه رنگ های متنوع حوله پالتویی به بازارحوله پالتویی زرین ساپ یکی از کالا هایی است که به صورت روزانه و عمده توسط گروه تولیدی زرین ساپ تولید و به مرحله فروش عمده و حتی صادرات به کشور های خارجی نیز میرسد و مردم هم استقبال میکنند . این حوله به علت داشتن پرز های زیاد و عالی بودن و گرم بودن و ضخبم بودن جنس پارچه خود بهترین است و خریداران زیادی دارد البته باید توجه داشت که قیمت تمام شده این محصول با توجه به مواد و متریال اولیه به کار رفته در تولید آن نسبتا مناسب است.

عرضه رنگ های متنوع به کالا های ایرانی به خارج از کشور هم صورت میگیرد یکی از کالا های ایرانی که معمولا با رنگ های متنوع به خارج کشور هم صورت میگیرد همین حوله های تن پوش زرین ساپ است که با بهترین جنس و رنگ تولید شده و آماده ارائه به مراکز فروش عمده می باشد.این محصول ایرانی توسط گروه تولیدی زرین ساپ به تولید عمده رسیده و آماده ارائه به بازار های جهانی نیز می باشد.

 

فروش ویژه حوله پالتویی در کشور

فروش ویژه حوله پالتویی در کشور

حوله تن پوش سایز بزرگ یکی از محصولات تولیدی گروه تولیدی  زرین ساپ می باشد و خوب با توجه به وزن و هیکل هر انسانی هم باید کالایی تولید شود این حوله ها که به صورت سایز بزرگ به فروش می رسد حوله های سایز بزرگ هم مانندیکی حوله های پالتویی عادی دیگر تولید شده و حتی کیفیت آن هم فرقی نمیکند فقط ممکن است که این حوله ها به دلیل سایز بزرگ بودن کمی گران تر قیمت به فروش برسند…. و آن هم به این دلیل است که پارچه اضافه در ان استفاده شده و مانند حوله های عادی دیگری در بازار به فروش می رسد البته ممکن است که مغازه ها این حوله هارا نداشته باشند به همین دلیل این حوله ها را در سایز بزرگ فروشی هم پیدا می کنید.

گاهی مواقع بعضی از نمایندگی ها به فروش حوله های پالتویی در سرتاسر کشور می پردازند و شما می توانید با مراجعه به این نمایندگی ها محصول مورد نظر خود را با قیمت مناسب همراه تخفیف خریداری نماید.

راهنمای خرید حوله پالتویی با کیفیت بالا

راهنمای خرید حوله پالتویی با کیفیت بالااگر می خواهید حوله ای که می خرید با بهترین جنس و کیفیت باشد میتوانید از راهنمایی های زیر استفاده کنید و بعد حوله خود را خرید کنید…،

 1. حوله رنگش پریده نباشد و رنگ واضحی داشته باشد..
 2. حوله دارای مارک و تاریخ و غیره باشد
 3. حوله در بسته بندی درست و حسابی باشد
 4. بسته بندی پلمپ شده و باز نباشد
 5. حتما روی حوله مارک آن هم نوشته شده باشد..

 

فروشگاه های بزرگ حوله پالتویی

فروشگاه های بزرگ حوله پالتوییست حوله عروس و داماد رین ساپ هم یکی از بهترین جنس ها را دارد که اغلب زوج های جوانی که قصد خرید جهیزیه خود را دارند اقدام به خرید این حوله می نمایند که  جتس عالی هم دارد… این ست بسیار شیک و لاکچری بوده و دارای سایز های مناسب هم هست و مخصوص دو نفر است بستگی دارد که این دو نفرهم عروس و داماد باشند یا خواهر دو قلو یا برادر دو قلو…

فروشگاه های بزرگ حوله پالتویی در سراسر دنیا ایران وجود دارند و با کیفیت ها و درجه کیفیت های مختلف به فروش می رسند این فروشگاه ها معمولا بهترینشان در ایران و شهر های تهران و تبریز موجود می باشند آماده ارائه خدمات فروش  عمده محصولات حوله های اعم از حوله تن پوش در انوع مختلف می باشد.

تفاوت انواع حوله های پالتویی

تفاوت انواع حوله های پالتوییتفاوت عمده حوله های پالتویی باعث تقسیم ان ها به دو گروه مجزا می گردد که عبارتند از:

 • کلاهدار
 • بدون کلاه

هر دو گروه حوله های پالتویی مزایای خود را دارند.

اگر شما از حوله پالتویی استفاده می کنید که دارای کلاه است به راحتی و بدون نیاز به حوله می توانید سر خود را با استفاده از کلاه تن پوش خشک کنید. اما اگر تن پوش بدون کلاه باشد می توانید از آن به عنوان روبدوشامبر استفاده نماید.

 

قیمت سایز های مختلف حوله پالتویی

قیمت سایز های مختلف حوله پالتوییقیمت حوله پالتویی زرین شاپ بستگی به سایز و جنس مواد سازنده آن بستگی دارد که در ادامه نمونه ای از سایر حوله های پالتوی تولید شده در گروه تولیدی زرین ساپ را بیان خواهیم نمود که عبارتند از:

 • سایز ۶۰
 • سایز ۷۰
 • سایز ۸۰
 • سایز ۱۰۰
 • سایز مدیوم ۱۱۵
 • سایز لارج ۱۲۵
 • سایز ایکس لارج ۱۳۵
 • سایز دو ایکس لارج ۱۴۵

شرکتزرین ساپ توانسته است با دانش کارشناسان خود و دستگاه های پیشرفته محصولات با کیفیت و متنوعی را تولید نماید.

بنابراین شرکت زرین ساپ برای دسترسی آسان مشتریان خود در هر نقطه از کشور، اقدام به راه اندازی سایت و فروگاه اینترنتی نموده است و از این راه اقدام به فروش آنلاین نموده است.

سایت خرید و فروش حوله پالتویی

سایت خرید و فروش حوله پالتوییاستفاده از حوله های پالتویی دارای مزایای بسیاری نسبت به سایر گروه های دیگر می باشد که در ادامه به چند مورد آن اشاره خواهیم کرد.

 1. افرادی که عادت به استفاده از این نوع حوله دارند، معمولا بلافاصله پس از اتمام حمام آن را به تن کرده و در نتیجه تمام قسمت های بدن بلافاصله و همزمان خشک می شوند و از سرماخوردگی احتمالی نیز جلوگیری می نماید.
 2. پوشیدن این حوله ها بسیار آسان است در نتیجه اگر به مدت بیشتری به تن بماند باعث آزادگی خاطر نمی گردد.

اگر شما قصد خرید این حوله های پالتویی که دارای مزایای بسیاری هستید که در بالا بیان شد می توانید در هر ساعت از شبانه روز تنها با چند کلیک ساده از طریق سایت های خرید و فروش انواع حوله پالتویی اقدام به خرید نماید.

توزیع کنندگان حوله در سراسر ایران

توزیع کنندگان حوله در سراسر ایران

امروزه حوله ها به دو دسته تقسیم می گردند که عبارتند از:

 • حوله های کاغذی
 • حوله های پارچه ای

حوله های پارچه ای نیز خود به چند دسته تقسیم می گردند که عبارتند از:

 1. حوله دستی
 2. حوله حمامی
 3. حوله استخری
 4. حوله پالتویی
 5. حوله آشپزخانه

توزیع کنندگان شرکت های تولید کننده انواع  حوله سعی نموده اند تا برای دسترسی راحت تر مشتریان به محصولات تولید شده در کارخانه ها محصولات را به درستی در سرتاسر کشور پخش نمایند .و شما می توانید با مراجعه به نمایندگی ها و مراکز پخش معتبر در سرتاسر کشور این محصولات را خریداری نماید.

خرید ست حوله پالتویی

خرید ست حوله پالتویی

یکی دیگر از اعضا خانواده حوله، حوله های پالتویی یا تن پوش حوله ای می باشد. امروزه بیشتر مردم بر حسب عادت خود از انواع حوله ها استفاده می کنند .این نوع حوله ها نیز طرفداران خاص خود را دارند و خیلی زود جای خود را بین مردم پیدا نموده اند.

در داخل کشور ایران نمایندگی های بسیاری که به عرضه محصولات تولیدی شرکت های حوله ترک نیز وجود دارد، می پردازند و شما می توانید به خرید ست حوله پالتویی ترک در این مراکز پرداخته چرا که قیمت ست حوله عروس و داماد  در این مراکز به دلیل عرضه مستقیم بسیار مقرون بصرفه می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولید حوله تن پوش

مرکز تولید حوله تن پوش زرین ساپ

کارخانه تولیدی حوله زرین ساپ با دارا بودن امکانات تولید حوله تن پوش در انواع …

پاسخی بگذارید