خانه / حوله استخری / فروش حوله استخری ارزان در تبریز

فروش حوله استخری ارزان در تبریز

گروه تولیدی حوله زرین ساپ با داشتن قابلیت فروش حوله استخری در رنج های متوسط و ارزان این توانمندی را دارد تا به عنوان یک مرکز تولیدی فعال نامی ماندکار در رسته تولید کنندکان برتر محصولات حوله ای به ثبت رساند.

مرکز فروش حوله استخری

مرکز فروش حوله استخری

گروه تولیدی حوله زرین ساپ به عنوان یک مرکز فعال تولیدی توانایی این امر را دارد تا به عنوان یک مرکز فروش حوله استخری و همچنین سایر محصولات حوله ای ، نامی ماندگار در رسته تولید کنندکان هم صنف خود به ثبت برساند و یکی از صاحب نامترین مراکز تولید حوله ارزان در نوع استخری در سطح دنیا شناخته شود.

فروش حوله استخری ارزان در تبریز

فروش حوله استخری ارزان

قیمت خرید عمده حوله استخری مناسب تر و ارزان تر از خرید جزئی این محصول است.با توجه به اینکه امروزه حوله های استخری قیمت ثابتی ندارند و دائما در حال تغییر هستند، فروش این محصولات با نوسان همراه بوده است. قیمت خرید حوله های استخری به صورت عمده با توجه به تعداد و نوع حوله متفاوت و متغییر است که هرچه تعداد محصول بیشتر باشد قیمت مناسب تر و ارزان تر است.برای دستیابی سریع و اسان به قیمت انواع حوله های استخری می توان با مدیریت فروش این مرکز تولیدی ارتباط بگیرید.

فروش حوله استخری در رنگ های متنوع

فروش حوله استخری در رنگ های متنوع

شما میتوانید حوله ی استخری خودرا با طرح ها و رنگهای متنوع انتخاب کنید. حوله های تکرنگ ساده تابستانی،حوله های چاپی با طرحهای تروپیکال و یا با خطوط رنگی میتوانند انتخابهای خوبی برای حوله های استخری شما باشد. حوله های ساحلی و استخری شما می توانند بیانگر سلیقه شخصی شما باشند. پودایران با رنگها و طرح های متنوع میتواند پاسخگوی نیاز شما خصوصا در فصل تابستان باشد.

فروش عمده حوله استخری

فروش عمده حوله استخری

کیفیت تضمین شده و استقبال گرم خریداران از فروش حوله های استخری این مرکز تولیدی باعث شده که خط تولید این مرکز همواره در وضعیت فعال قرار گرفته باشد و لازم است این نکته را یادآور شویم که با توجه به اینکه حوله های تولیدی این مرکز با توجه به تعداد و تیراژ سفارش مشتریان قابل تولید بوده و بر حسب تقاضای بازار قابل فروش عمده می باشد.

 

خرید اینترنتی حوله استخری

خرید اینترنتی حوله استخری

گروه تولیدی حوله زرین ساپ با هدف ترویج تکنولوژی تجارت الکترونیک توانایی این امر را دارد تا به عنوان یک مرکز خرید آنلاین حوله استخری امکان بررسی ویژگی های محصول و روئیت انواع مدل ها را برای تمامی خریداران فراهم و امکان پذیر نموده و مقدمات یک خرید مستقیم و آنلاین را برای تمامی مشتریان میسر نماید

اندازه حوله استخری

اندازه حوله استخری

حوله های استخری نسبت به حوله دستی از ابعاد بزرگتری برخوردار هستند و همانطور که از اسمشان پیداست، برای استخر و استحمام مورد استفاده قرار میگیرند و به دلیل ابعاد کوچک تر و وزن کم تر نسبت به سایر حوله های بدن ، گزینه مناسب جهت استفاده در مسافرت نیز بشمار می روند. نمونه های هتلی یا سفید حوله استخری ، ساده ترین و مقرون به صرفه ترین نوع حوله استخری می باشد. حوله های استخری معمولا در طولهای بین۱۵۰ -۱۷۰ سانتی متر بوده و از عرض بیشتری نیز برخوردار است.

 حوله یکبار مصرف استخری

 حوله یکبار مصرف استخری

امروزه به دلیل پیشگیری از انتقال بیماری‌های مختلف، نیاز است که هر فردی وسایل شخصی مخصوص به خود را در مکان‌های عمومی مثل استخر، به همراه داشته باشد.استفاده از یک حوله لطیف و تمیز منجر به ایجاد حس نظافت و تمیزی در افراد شده و می‌تواند تجربه‌ای دلنشین در استخر را برای انسان، فراهم کند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت انواع حوله

مرکز فروش انواع حوله در تبریز

صنایع حوله بافی زرین ساپ با دارا بودن پیشینه و سابقه قوی و چندین ساله …

پاسخی بگذارید