خانه / حوله دست و صورت / خرید حوله دست و صورت ارزان

خرید حوله دست و صورت ارزان

مرکز خرید حوله دست و صورت زرین ساپ با دارا بودن چندین سال سابقه مفید و درخشان در امر تولید حوله و محصولات حوله ای این توانمندی را دارد تا با تعیین قیمت حوله های مدنظر خریداران خدماتی نوین و ارزنده را حضور تمامی صاحبان کسبه و تولید کنندگان عمده هم صنف خود ارائه نماید.

خرید حوله دست و صورت

خرید حوله دست و صورت

حوله های دست و صورتی که این گروه تولیدی اقدام به تولید آنهای می نماید و شما می توانید در کلکسیون خرید خود داشته باشید، بسیار لطیف و نرم بوده، پرز نمیدهد، به سادگی شسته شده و زودتر از تصور خشک میشود. و هیچ آسیبی به پوست نرم و لطیف شما نمی رساند.و البته قابلیت جذب اب بالا دارد.این محصول ۱۰۰% ارگانیک است.

قیمت حوله دست و صورت

قیمت حوله دست و صورت

در این بخش می بایست به چند مورد از مواردی که در تعیین قیمت حوله دست و صورت نقش بسزایی را ایفا می کنند اشاره ای مختصر شده است:

  1. اولین مورد که در قیمت این محصول موثر میباشد نخ استفاده شده در این حوله ها میباشد. برای بافت این حوله ها از نخ های پنبه استفاده شده است که از جذب آب بالایی برخوردار است و از لطافت قابل قبولی نیز برخوردار است.
  2. مورد دیگری که در قیمت محصول موثر میباشد رنگ این محصول میباشد در این محصول از رنگ های ری اکتیو استفاده شده است که یکی از مرغوب ترین رنگهای موجود در بازار است که از کیفیت بالایی برخودار است.
  3. عامل دیگری که در قیمت محصول موثر میباشد خرید عمده این محصول میباشد. زمانی که شما خرید خود را به صورت عمده ثبت مینمایید قیمت تمام شده ی محصول به شدت کاهش میابد.

خرید حوله دست و صورت ارزان

خرید حوله دست و صورت ارزان

از مهم ترین نکاتی ک می توان به آن توجه بسیار زیادی کرد راحتی در شستشو و سرعت خشک شدن بالا است. حوله دست و صورت که در طول روز چندین بار استفاده می شود و یا اینکه دیر به دیر خشک می شود امکان ایجاد قارچ و بوی نامطلوب را دارد. رنگ کاملا ثابتی دارد. بسیار لطیف و نرم بوده، پرز نمیدهد، به سادگی شسته شده و زودتر از تصور خشک میشود. و هیچ آسیبی به پوست نرم و لطیف شما نمی رساند.و البته قابلیت جذب اب بالا دارد.این محصول ۱۰۰% ارگانیک است

 

ویژگی های حوله دست و صورت زرین ساپ

ویژگی های حوله دست و صورت زرین ساپ

  • الیاف ارگانیک و پنبه خالص، پنبه خالص و کاملا ارگانیک قابلیت جذب چندین برابر حجم خود را دارد.
  • سبک بودن و وزن بسیار پایین این محصول ک قابلیت حمل راحت را در سفر دارد.
  • در مدت زمان بسیار کمی خشک میشود که مانع ماندگاری بوی رطوبت و ایجاد قارچ میشود.
  • لطافت و نرمی بسیار بالا به علت نداشتن پرز و ضایعات اضافه.
  • قابل شستشو با دست و ماشین لباسشویی.

روش شست و شوی حوله دست صورت زرین ساپ

روش شست و شوی حوله دست صورت زرین ساپ

در موقع شستشوی این محصول اصلا نگران اینکه بقیه لباس های داخل ماشین لباس شویی هستند،پرز بگیرند نباشید. یا به دلیل ظاهر نرم و نازک نگران عمر کم این محصول نباشید. هر چقدر حوله‌ها شسته شود، لطیف‎‌تر شده و قابلیت جذب آب آن بالاتر میرود. یک نکته بسیار مهم در مورد حوله های رنگی این است که اول حوله را با آب سرد و صابون به صورت دستی بشویید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش حوله دستی به صورت عمده

فروش حوله دستی به صورت عمده

گروه تولیدی زرین ساپ به عنوان مرکز فروش حوله دستی به صورت عمده تمامی تلاش …

پاسخی بگذارید