خانه / حوله تبلیغاتی / تولید کننده حوله تبلیغاتی در ایران

تولید کننده حوله تبلیغاتی در ایران

تولید کننده حوله تبلیغاتی زرین ساپ با پذیرش طرح و لوگوی شما مرکز سفارش دهنده ای که قصد دارید عنوان  و برند تجاری خود را در افکار عمومی ماندگار سازید و هزینه و سرمایه خود را صرف انجام یک تبلیغات پربازده و موثر نمایید پیشنهاد ما به شما تماس با مرکز تولید حوله تبلیغاتی زرین ساپ می باشد.

تولید کننده حوله تبلیغاتی

تولید کننده حوله تبلیغاتی

تولید کننده حوله تبلیغاتی زرین ساپ با پیاده سازی یک سیستم مکانیزه در فرآیند تولید حوله های خود و با استفاده از تجهیزات بروز و مدرن خود توانایی این امر را دارد تا با دریافت طرح متقاضی و چاپ و یا گلدوزی برند طبق سلیقه مشتری انواع حوله های تبلیغاتی را بافت نموده و تمامی تلاش خود را بر این امر متمرکز نموده است  تا یک حوله ایده آل را با با لاترین تراکم بافت تار و پود و قدرت جذب آب فوق العاده بالا  آماده تحویل مشتری نماید.

تولید کننده حوله تبلیغاتی در ایران

تولید کننده حوله تبلیغاتی در ایران

لازم است این نکته را یاد آور شویم که کیفیت حوله های تولیدی مجموعه زرین ساپ همواره زبانزد خاص و عام بوده و این شرکت تولیدی با بهره گیری از فناوری های نوین به عنوان یک واحد نمونه تولیدی و سرشناس توانسته است با تحویل سریع و به موقع سفارشات تولید حوله های تبلیغاتی یک محصول عاری از هر گونه ایراد و نقص ظاهری و کیفی را تقدیم حضور تمامی ارگان های طرف قرارداد نماید.

 

کارخانه تولید حوله تبلیغاتی

کارخانه تولید حوله تبلیغاتی 

تولید حوله تبلیغاتی در کارخانه های تولیدی زرین ساپ مطابق با استاندارد های بهداشتی و دانش روز دنیا و به کارگیری تجهیزات و دستگاه های پیشرفته و متریال درجه یک انجام می پذیرد این مجموعه همواره تمام معیار های مورد انتظار برای مصرف کننده را در تولید محصولات خود به کار می گیرد و این سبب شده است که مشتریان این مجموعه با تضمین کیفیت حوله تبلیغاتی رضایت و اطمینان خاطر مطلوبی داشته باشند .

سفارش دوخت حوله

سفارش دوخت حوله

 

کارخانه حوله بافی زرین ساپ با داشتن چندین سال سابقه در امر تولید و فروش عمده انواع حوله ها و با بهره گیری از آخرین دستاوردهای تجربی و متدهای نوین روز توانایی این امر را دارد تا با دریافت نکته نظرات و مشخصات طرح و لوگوی ارگان سفارش دهنده که ممکن است مرکز تجاری یا اداری و یا مراکز اقامتی باشد را به مرحله دوخت و نهایتاً به مرحله فروش عمده برساند.

 

چاپ لوگو روی حوله

چاپ لوگو روی حوله

چاپ بصورت گلدوزی انجام می پذیرد و در تعداد بالا بافت بصورت اختصاصی انجام می گردد. حوله های تبلیغاتی معمولا به صورت ۲ رو نخ یا یک رو مخمل تولید می شود .جهت اطلاع از لیست قیمت حوله دستی،حوله پالتویی،حوله حمام با مشاورین و کارشناسان متبحر و متخصص ما در مجموعه تولیدی زرین ساپ در ارتباط باشید.

 

 

دلیل استفاده از حوله برای تبلیغات

دلیل استفاده از حوله برای تبلیغات

حوله یک ابزار کاملا ضروری است و این واخد تولیدی سعی نموده است  فاکتور درصد حساسیت استفاده از محصول را رعایت نمایدهمچنین حوله ها حد اقل ۲ سال عمر میکنند بر این اساس نیز مدیران فنی و کیفی این مجموعه تولیدی فاکتور عمر مفید هدایای تبلیغاتی را نیز مدنظر قرار داده است.حوله ها مدام نیاز به شستن دارند و عاملین فنی و ناطرین کیفی این مجموعه تولیدی پارامتر بهتر دیده شدن و نوسازی محصول را نیز رعایت کرده اند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش حوله دستی به صورت عمده

فروش حوله دستی درجه یک تبریز

گروه تولیدی زرین ساپ به عنوان مرکز فرو ش حوله دستی به صورت عمده تمامی …

پاسخی بگذارید